EVENTSMAGAZINE

10-12 Ağustos’un Popüler Etkinlikleri

10-12 Ağustos’un Popüler Etkinlikleri

Zeynep Bastık @ Burch Beach

Zeynep Bastık, 10 Ağustos’da Kilyos Burc Beach sahnesinde akustik coverlarını keyifli yaz esintileriyle ruhunuza kadar işleyecek unutulmaz bir yaz akşamına hazırlanıyor. Genç ve yetenekli sanatçının canlı performansına şahit olmak için 10 Ağustos’da Burc Beach’de yerinizi alın. 10-12 Ağustos’un Popüler Etkinlikleri

Bu etkinliğin bilet fiyatı 68 ₺, Partymag Premium’a 1 Coin.

Jay Jay Johanson @ If Performance Hall Beşiktaş

Müzik kariyerine genç yaşlarda başlayan Jay- Jay Johanson, yayınladığı her albümde farklı bir tarzla sevenleriyle buluştu. Dünyaca ünlü İsveçli sanatçı, 10 Ağustos’da If Performance Hall Beşiktaş’da İstanbullularla buluşacak. Bu tatilde de İstanbul’dan kopamadıysanız  Jay-Jay Johanson sizin için harika bir seçim olabilir. 10-12 Ağustos’un Popüler Etkinlikleri

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

İZMİR ETKİNLİKLERİ

Fur Coat @ Kruz Alaçatı

Karanlık bir Techno sound”unu benimseyen Fur Coat ile sizi karanlığın içine çeken derin ritimlere eşlik etmeden duramayacaksınız. Kruz’da başkalarının rüyalarında eğlendiğiniz bir gece daha sizi bekliyor. 10 Ağustos’da, gecenin en karanlık noktasında kendiniz için bir alan oluşturup dans edin!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

All Day I Dream Of Turkish Turquoise – Alacati @ Sommer Klein

All Day I Dream kapsamında gerçekleşecek olan All Day I Dream Of Turkish Turquoise – Alacati etkinliğinde Lee Burridge, Sebastien Leger ve Amonita yer alacak. Festival tadında geçecek bir hafta sonu sizi bekliyor.  Dünyanın her bir köşesini ziyaret eden etkinliğe Sommer Klein atmosferinde dahil olma fırsatını kaçırmamak için 11 Ağustos’a Alaçatı’da olun!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 140 ₺, Partymag Premium’a 3 Coin.

Christian Löffler / Davi @ Sommer Klein

12 Ağustos’da duygularınızın harekete geçeceği benzeri görülmemiş ses manzaralarını Sommer Klein’da deneyimleyin. Deneysel Techno sahnesinin son yıllardaki favori isimleri olan Christian Löffler, Davi ve Aparde’nin sunacağı görsel ve işitsel bir şov sizi bambaşka bir dünyanın gecesine götürecek.

Bu etkinliğin bilet fiyat 100 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

 

Daha fazla eğlenip daha az harcamak için Partymag Premium edinin. Kendi tarzınıza göre avantajlı eğlenin.

 

Önceki Yazı

2-3 Ağustos Planınız Hazır!

Sonraki Yazı

SCHWEPPES ’IN 2 YENİ TADI İLE BU YAZA DAMGASINI VURACAK KOKTEYLLER: STARDUST