EVENTSMAGAZINE

10 – 14 Temmuz Popüler Etkinlikler

10-14 Temmuz’un popüler etkinliklerini sizin için listeledik. Yine dopdolu bir hafta sizi karşılayacak!

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

DAVÍ @ SUMA HAN

Sınırların dışında müziği ile zihninin gücünü ortaya çıkaran Davi, We Are The Party sunumuyla 13 Temmuz’da Suma Han’da! İstanbul gecelerine bitmek bilmeyen enerjisini sunmaya geliyor.

Hernan Cattaneo, Nick Warren ve John Digweed gibi isimlerle çalışmış olan Davi, benzersiz kanalını, melodileri ve derin bir yol halinde geliştirdiği ritmiyle dinleyiciye sunuyor.   Davi’nin baş yapıtları arasında yer alan Two Suns In the Sky ve “Gates Of Babylon’u dinlemeden planınızı yapmayın.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

Valeron @ Klein Garten

Haftanın en yoğun gününü üzerinizden atmak ve hafta içi de dans etmek isteyenler için bu akşam Klein Garten’ı önerebiliriz. Van Buuren, Jan Carbon, Hernan Cattaneo, Berhouz, Dave Seaman, Deep Dish, Anthony Papa, Above & Beyond, David Morales, Joachim Garraud, Fuzzy Hair, Martin Solveig, Angel Moraes, Alex Neri ve daha birçok başarılı sanatçıyla çalışmış olan Yunan dj Valeron, Mykonos’un tınılarıyla kaplı müziğini Klein Garten’ın bahçesinde İstanbullularla buluşturacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 ₺, Partymag Premium’a 1 Coin.

Mucho Bueno @High Garden

Bu güzel havalarda kapalı alanlara sıkışmadan dans etmeye devam etmek istiyorsanız High Garden hafta sonuna hazırlık için iyi bir adres. Bu hafta Latin Amerika ve Afrika tınılarını müziğinde bolca kullanan Mucho Bueno’yu ağırlayacak. olan High Garden sizi İstanbul gecelerinin ılık rüzgarlarıyla sarmak için yedi krallığın tepesinde bekliyor olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 ₺, Partymag Premium’a 1 Coin.

Electronica Festival 2019 @Life Park İstanbul

Electronica Festival yani Türkiye’nin en uzun soluklu elektronik müzik festivali  bu sene de elektronik müziğin devlerini Türkiye’de ağırlayacak. Electronica Festival , 16. kez elektronik müzik severlere eşsiz deneyimler sunmaya hazırlanıyor.  Durmak bilmeden dans edebileceğiniz bu festival, 2019’da da İstanbul ve İzmir’i dansa doyurmaya kararlı.

İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinliğin bilet fiyatı 218 ₺.

26. İstanbul Caz Festivali

İstanbul Caz Festivali, her yıl temmuz ayının ilk yarısında İstanbul’un değişik konser ve etkinlik mekânlarında gerçekleşiyor. Caz müziğinin yanı sıra pop, rock ve dünya müziği gibi farklı tarzlara da yer alıyor. Bu festivalle katıldıktan sonra İstanbul’a farklı anlamlar katacaksınız. Aynı cazın uyumsuz bütünlüğünün güzelliği gibi İstanbul’u bir kez daha bağrınıza basacaksınız.  

Etkinliklere ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

İZMİR ETKİNLİKLERİ

Sonic Swim @ Sommer Klein

Sonic Swim ikinci senesinde Çeşme sahillerini inletmeye hazırlanıyor. 13 Temmuz’da İzmir Çeşme ‘de bulunan Sommer Klein’da gerçekleşecek olan etkinlikte Butch, Kiasmos(DJ), Bradley Zero ve Aleksandır dans pistini hareketlendirecek.Bol güneş, serin sular ve kesintisiz eğlencenin olduğu 13 Temmuz’da, saat 15.00’dan 23.00’a kadar dans edebileceksiniz.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 120 ₺, Partymag Premium’a 3 Coin.

Fideles @ Kruz Alaçatı

Avrupa’daki festivallerde sıklıkla yer alan ve yaptığı müzikle son döneme büyük etki yaratan Fideles 13 Temmuz’da Kruz’un insanlarını ele geçirecek. After Life’dan çıkardığı albümle ruhunuzu ele geçirip size sabaha kadar dans sunacak. Bu kaçınılmaz eğlencede yerinizi ayırmayı unutmayın.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

Red Axes- Weval @ Sommer Klein #BeAKing

Red Cotton olarak ortaya çıkan Post – Punk grubu zamanla edindikleri birikimlerle Red Axes olarak devam etti. Niv Arzi ve Dori Sadovnik ikilisi çıkardıkları Ballad of Ice albümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Psikedelik  elementlerden faydalanarak tropikal ritimler benimseyen Red Axes ve Weval 14 Temmuz’da Sommer Klein’da yaza ritim katacaklar.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 120 ₺, Partymag Premium’a 3 Coin.

Stavroz – Derun Thursday Sundown @ Before Sunset Beach

Stavroz; House müziğin ritimlerini canlı perküsyonlar, devinimli baslar, gitar, klavye ve trompet unsurlarıyla çevreleyerek insan ruhuna dokunuyor. Farklı ses boyutları yaratarak elektronik dans müziğini sınırların çok ötesine taşıyor. Doğu ve batının ortaklaştığı serbest bir dünyada, melankoli, drama ve heyecan! 11 Temmuz’da Before Sunset Beach’de aradığınızı eğlenceyi bulabilirsiniz.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 150 ₺.

Nerede, ne zaman, ne tarz etkinlikler olduğunu kolaylıkla bulabileceğiniz Partymag mobil uygulamasını indirerek  yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Partymag Premium üyelik edinerek ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Önceki Yazı

26. İstanbul Caz Festivali Bitmeden Yetişin

Sonraki Yazı

ONE LOVE FESTIVAL BU YAZ 15. YAŞINI İKİ FARKLI MEKANDA KUTLUYOR