EVENTS

13 – 15 Eylül PartyMag ile Haftanın Popüler Etkinlikleri

PartyMag ile haftaya hızlı bir şekilde devam ediyoruz öyle değil mi? Bakalım haftanın popüler etkinliklerinde neler varmış?

13 – 15 Eylül haftası sizleri çok büyük isimler bekliyor olacak. Uzun yıllardır performans sergileyen sanatçılarla tadına doyum olmaz bir hafta sonuna hazır mısınız?

Timo Maas 14 Eylül’de Suma Han’da

Timo Maas 14 Eylül'de Suma Han'da!

Timo Maas 14 Eylül’de Suma Han’da!

Uluslararası alanda tanınmış Alman DJ Timo Maas, yıllardır edindiği tecrübe ve muhteşem enerjisiyle bütün sihrini 14 Eylül’de Suma Han’da sunmaya geliyor. Dans etmeye doyamayacağınız ve kendinizi Maas’ın derin ritmine kaptıracağınız bir geceye hazır mısınız?

Etkinlik bilet fiyatı 100 TL, PartyMag Premium’a 2 coin.

Ricardo Villalobos in İstanbul

Ricardo Villalobos 14 Eylül'de Volkswagen Arena'da!

Ricardo Villalobos 14 Eylül’de Volkswagen Arena’da!

Elektronik müzik kültürünün yaratıcılarından olan ve 20 yılı aşkın süredir eğlence sektörünün içinde yer alan Soap System  (((Godet))) tarafından 2007 yılında gerçekleştirilen etkinlik şimdi 2019 yılında tekrar bizlerle!

12 yıl sonra Ricardo Villalobos ile yeniden bir araya geliyoruz. Sen de bizim kadar heyecanlı mısın? 14 Eylül Cumartesi günü Volkswagen Arena’da yeniden aramızda olacak. Bu gecede çılgınca dans edip elektronik müziğe doyacağız!

Etkinlik bileti 140 TL, PartyMag Premium’a 7 coin.

İstanbul Blue Night Sunar: Evanescence

Evanescence 13 Eylül'de Volkswagen Arena'da!

Evanescence 13 Eylül’de Volkswagen Arena’da!

2000’li yılların başında kurulan Evanescence 2003’te yayımladığı çıkış albümü “Fallen” ile kısa sürede yükselerek listelerin başında yer almayı başarmıştı. Sanırım hepimizin odasında en az bir kere Evanescence parçası çalmıştır 🙂

Şimdi ise grup müziğinde rock, metal ve senfonik öğeleri birleştiren ve eski parçalarının yeni düzenlemelerinin yer aldığı son albümleri “Synthesis” ile 13 Eylül’de Volkswagen Arena’da bize unutulmaz bir gece yaşatacak!

Etkinlik bilet fiyatı 200 TL.

Peter Bence

Guinnes Rekorlar Kitabı’na göre dünyanın en hızlı piyanisti unvanını taşıyan dünyaca ünlü virtüöz piyanist Peter Bence, popüler müzik parçalarına yaptığı klasik piyano cover’larıyla inanılmaz bir müzik şöleni sunuyor. 13 Eylül Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde “En Hızlı Piyanist” i kaçırmamanı tavsiye ederim 🙂

Etkinlik bilet fiyatı 65 TL.

Fenella Humphreys

Fenella Humphreys picture by Alejandro Tamagno

2018 BBC Müzik Dergisi Enstrümantal Ödülü’nü kazanan Fenella Humphreys, her performansında lirik bir ziyafet sunuyor. Bach’ın eserlerine olan ustaca hakimiyeti ile tanınan Humphreys siz müzikseverleri 14 Eylül Şerefiye Sarnıcı’nda unutamayacağınız bir müzikal şölene davet ediyor!

Etkinlik bilet fiyatı 56.50 TL.

Yoksa sen hala Partymag Premium ‘lu değil misin? Daha fazla eğlenip daha az harcamak için ne bekliyorsun?

Önceki Yazı

Timo Maas: Müzik Onun DNA'sında!

Sonraki Yazı

AMSTERDAM’IN EN BÜYÜK MÜZİK VE TEKNOLOJİ ETKİNLİĞİ: AMSTERDAM DANCE EVENT