EVENTSMAGAZINE

Havalar Soğuyor İçimiz Isınıyor Bol Enerjisi İle Haftanın Popüler Etkinlikleri

İstanbul Haftanın Popüler Etkinlikleri

1- Volt Presents: SPFDJ + Charles Green @RX ISTANBUL

Son dönemde adından sıkça söz ettiren SPFDJ, Herrensauna performansı ile Berlin ve Londra’nın underground sahnesinde büyük etki yarattı.  VOLT Kollektiv ev sahipliği yapacağı gecede RX Istanbul’da performansını sergileyecek. Güçlü tarzı ve enerjisi ile techno dünyasında yer edinen SPFDJ, İstanbul’daki ilk performansını 15 Kasım Cuma gecesi sunacak!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 75 TL , Partymag Premium’a 2 Coin.

2-Giuseppe Ottaviani @SANAT PERFORMANCE

Trance müziğin duayeni olan İtalyan dj Guiseppe Ottaviani,  teknolojik gelişmelerden yararlanarak oluşturduğu ve dinleyiciden ilham alarak geliştirdiği müziğini 16 Kasım gecesi İstanbul Sanat Performance sahnesinde sunacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 110 TL, Partymag Premium’a 4 Coin.

3- Space Motion – İvan Masa – Cüneyt Çilingiroğlu

Elektronik müziğin önemli isimlerinden ve parçaları bir çok büyük sanatçının setlerine girmiş Space Motion, tüm parçaları listelerde ilk sıralarda yer alan Ivan Masa ve yaptığı parçalarla Blackcoffee’nin playlistine girmeyi başarmış Cüneyt Çilingiroğlu 15 Kasım Cuma gecesi Klein Wal’da!

Etkinlik bilet fiyatı 75 TL, PartyMag avantajlı fiyat 3 coin.

4- Makaya McCraven

Küçük yaşlarda etrafında müziğinin şekillenmesinde bir hayli etki bırakan caz efsaneleri Archie Shepp, Marion Brown ve Yusef Lateef gibi insanlar olan Makaya McCraven Neo-cazın sınırlarını zorlayacak bir performans ile 16 Kasım’da Salon İKSV’de!

Etkinlik bilet fiyatı 56 TL.

5-Sweet November 2019 @İstanbul

“Kasım’da Aşk Başkadır” mottosunan inanan karakterlerin Anadolu ve Avrupa Yakası’nı hareketlendireceği mükemmel bir Kasım ayı bizi bekliyor. Başarılı dj ve sanatçıların, şehrin önde gelen mekanlarında sunacağı müzik ve eğlence dolu geceler sizi bekliyor olacak.
Kasım’da Aşk Başkadır konsepti ile

16 Kasım – 5 DJ Performans(IF Beşiktaş),

29 Kasım – Dolu Kadehi Ters Tut(Dorock XL),

22 Kasım – Melike Şahin(IF Ataşehir) konserlerinin ardından, popüler radyoların djleri After Party ile geceyi renklendirecek.Girişte ilişki durumunuzu belli eden 3 farklı renkteki neon bileklikleri seçerek olası yanlış anlaşılmaları engelleyebilirsiniz. 😀
Kırmızı : İlişkim var
Yeşil : Neden olmasın
Sarı : Kafam karışık

Bu etkinliğin bilet fiyatı 44 TL, Partymag Premium’a 1 Coin.

6-Mabel Matiz @JOLLY JOKER VADISTANBUL

Popüler müziğin özgün ve yerel dokunuşu olan Mabel Matiz 16 Kasım’da Jolly Joker Vadistanbul’da olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

7-Innella – Murat Uncuoğlu @MODULE

Innelea’nın Münih’te başlattığı tutkuların ve melodilerin sınırsız yolculuğu, 16 Kasım’da Module’de bir eğlence molası verecek. Ülkemizin müzik efsanelerinden Murat Uncuoğlu geceye Innelea ile renk katacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 120 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.

8- HVOB Live (Club Set)

Tekno ve house müziğe yeni bir soluk getiren Avusturya’da kurulan HVOB ünlü prodüktör Oliver Koletzki tarafından keşfedilerek Berlin merkezli Stil Vor Talent kadrosuna dahil edildi. 2014 yılında elektronik dans kategorisinde Amadeus Avusturya Müzik ödülünü kazanan ve o yıldan bu yana enerjilerini hiç kaybetmeyen ikili HVOB 16 Kasım Cumartesi gecesi Klein Wal’da!

Etkinlik bilet fiyatı 80 tl, PartyMag avantajlı fiyat 3 coin. 

9- Mix Festival 2019

Geçtiğimiz 3 yılda, farklı müzik tarzlarının başarılı yerli ve yabancı isimlerini bir arada müzik severlerle buluşturmayı başaran Mix Festival bu yıl da 15 – 16 Kasım tarihlerinde Zorlu PSM’de! Detaylı program için Mix Festival yazımızı okuyabilirsiniz. 

Daha fazla etkinlik için hemen şehrini ve tarzını seç Partymag‘le avantajlı eğlencenin tadına var!

Hangout PSM
Önceki Yazı

İzmir'in Kalbi Artık Hangout Performance Hall İle Atıyor!

Sonraki Yazı

İzmir'de Haftanın Popüler Etkinlikleri İle Dans Pistleri Bu Hafta Alev Alıyor