EVENTS

18 – 22 Eylül PartyMag ile Haftanın Popüler Etkinlikleri

18 – 22 Eylül haftanın popüler etkinlikleri ile durmak bilmeden eğlenmeye devam ediyoruz! Bu hafta da birbirinden farklı etkinlikler ile vaktin nasıl geçtiğini farketmeyeceğiz!

Crib presents: Eagles & Butterflies + Tunnelvisions

Geplaatst door Crib op Woensdag 4 september 2019

20 Eylül Cuma Akşamı Eagles & Butterflies, Tunnelvisions ve Avangart Tabldot, ile elektronik dünyanın içinde kendini kaybetmek ister misin? Crib sunumuyla Suma Han‘da gerçekleşecek bu etkinlik tüm cazibesiyle seni bekliyor!

Etkinlik bilet fiyatı 70 TL, PartyMag Premium’a 2 coin (50 TL).

Generic Music presents w/ Rampue + Ninze

Geplaatst door Generic Music op Woensdag 11 september 2019

Deep houes ve etnik tınılarla elektronik müziğe yeni bir soluk getiren Rampue, 21 Eylül Cumartesi gecesi Binbirdirek Sarnıcı’nda!

Daha önce Burning Man, Maya Hearts ve Fusion gibi bir çok festivalde yer almış olan Rampue’ye bu etkinlikte Ninze eşlik ediyor olacak.

Etkinlik bilet fiyatı 120 TL, PartyMag Premium’a 6 coin (Lost paket 119 TL – 7 coin).

FIRIN Season Opening: SAGAN

SAGAN

SAGAN

Etkileyici müziği ve özgün tarzıyla kısa zamanda hızlı bir şekilde çıkış yapan Sagan ile FIRIN Istanbul‘un yeni sezonunu açmak üzere 20 Eylül Cuma gecesi İstanbul’da buluşuyoruz!

Etkinlik bilet fiyatı 65 TL, PartyMag Premium’a 2 coin (50 TL).

RX Istanbul Grand Opening

Roxy kapılarını Alman ikili Teenage Mutants ile açıyor! 20 Eylül Cuma gecesi techno sahnesinin vazgeçilmez isimlerinden Teenage Mutants ile buluşuyoruz. Enerjinin en üst seviyede olacağı ve çokça dans edeceğimiz bu etkinlikte seni de aramızda görmek isteriz.

Etkinlik bilet fiyatı 60 TL, PartyMag Premium’a 1 coin (25 TL).

Joo & Mercan Dede & Karsu § NIGHT FLIGHT PHILHARMONIC ORCHESTRA

Dünyaca ünlü piyanist Hyung-Ki Joo, doğuya özgü Sufi müziğini çağdaş müzik tınılarıyla incelikli bir şekilde harmanlayan sayısız ödüllere sahip Mercan Dede, kendine has müzik tarzı ve yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken Avrupa’daki en iyi temsilcimiz Karsu ve 120 kişilik dev kadrosuyla Alice Müzikali’nin de yönetmeni Conductor  Tuluğ Tırpan yönetiminde Night Flight Philharmonic Orchestra’nın biraraya geldiği bu inanılmaz etkinlik 22 Eylül Pazar günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde!

Etkinlik bilet fiyatı 300 TL.

XJAZZ Istanbul: “Taksim, Yükleniyor.”

Bu sene yönümüzü Taksim‘e çeviriyoruz! 18 – 25 Eylül tarihleri arasında Taksim ve çevresindeki kültür ve sanat alanlarını, müzik mekanlarını, sokakları ve dükkanları konserlerle, partilerle, konuşmalarla ve atölye çalışmalarıyla dolduruyoruz.

Herkesin biraraya geleceği müziğin sesinin hiç kısılmayacağı ve ortaya çıkan bu kültürün tadının çıkarılacağı XJAXX İstanbul Festival’i kaçırma!

Nils Frahm – Neue! Step

21. yüzyılın en başarılı bestecilerinden biri olan Alman besteci Nils Frahm yarttığı neo-klasik rüzgar ve büyüleyici sahne performansı ile 19 Eylül’de Zorlu PSM’de!

Etkinlik bilet fiyatı 195 TL.

Yapı Kredi 75. Yıl Konserleri: David Garrett

Sınırsız yaratıcılığı ile bilinen ve bu yaratıcılığını dünya turnesine taşıyan virtüöz kemancı David Garrett, “Unlimited Live” dünya turnesiyle Yapı Kredi 75. Yıl Konserleri kapsamında 21 Eylül’de Volkswagen Arena’da!

Etkinlik bilet fiyatı 160 TL.

İstanbul Coffee Festival 2019

Kahveye doyacağımız, panellerden atölyelere, seminerlerden konserlere birçok farklı deneyim ile harika bir 4 gün geçireceğimiz İstanbul Coffee Festivali’nin 6. senesinde buluşuyoruz!

Tüm sektöre yaşam veren kahveyi ve yaşamdaki yolculuğunun sonunda yakaladığı birleştirici gücünü taçlandıracağı İstanbul Coffee Festial 19 – 20 – 21 – 22 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta!

Etkinlik bilet fiyatı 300 TL.

Yoksa sen hala Partymag Premium ‘lu değil misin? Daha fazla eğlenip daha az harcamak için ne bekliyorsun?

Önceki Yazı

Burning Man 2019: Dönüşüm

Sonraki Yazı

Davası Kendinden Büyük Etkinlik: Day Zero Festival