EVENTSMAGAZINE

2-3 Ağustos Planınız Hazır!

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

Diynamic Festival Istanbul 2019

Elektronik müzik sahnesinin en prestijli festivallerinden biri olan Diynamic Festival, bu yıl Amsterdam, Münih ve Barcelona’nın ardından yeniden İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor. Hamburg’da Solumun ve  Adriano Trolio tarafından kurulan Diynamic,  2015 yılında İstanbul’a kendini tanıttı o zamandan beri elektronik müzik severlerin yoğun ilgi gösterdiği festival bu yıl 3 Ağustos’da gerçekleşecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 1100 ₺.

Stereo Express @ High Garden

Performanslarıyla dinleyiciye house ve techno jarnları arasında melodik bir yolculuğa çıkararak müzikal tatmin sunan Stereo Express 2 Ağustos’da yedi krallığın yüksek bahçesinde dinleyicileri büyüleyecek. Yaylılar ve duygusal melodilerden oluşan setini dinleme fırsatını kaçırmayın İstanbullular!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 ₺, Partymag Premium’a 1 Coin.

Christian Löffler @Klein Garten

Melankoli ve coşkuyu harmanlayarak yarattığı çok katmanlı müziği ile kendine dinleyiciyi hayran bırakan deneysel tekno sahnesinin favori isimlerinden Christian Löffler 2 Ağustos’da Dharma organizasyonuyla Klein Garten’da sahnede olacak!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 75 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

Peyote On Board Vol.4 @Aşiyan Sahil

Folk riffleriyle harmanlanmış bir boğaz gecesine hazırlanın! 3 Ağustos Cumartesi Peyote On Board VOL 4’de bu sene boy gösterecek olan yetenekli sanatçıları;
Monality yani Allen Hulsey ve Erdem Tunalı, lokal elektronik müzik sahnesinin ustalarından Barış K., bu yıl gerçekleşen Sziget Festival Official’a katılmaya hak kazanan elektrik folk grubu Yasak Helva ve elektronik müziği etnik elementlerle harmanlayan prodüktör dj Meric olacak.

Tekne kalkış saatleri şu şekilde olacak;
*17:30 Aşiyan/Bebek İskelesi
*18:45 Kabataş İskelesi
*19:45 Kadıköy İskelesi

Bu etkinliğin bilet fiyatı 65 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

İZMİR ETKİNLİKLERİ

Dixon @ Fun Beach

Dünyaca ünlü clubbing trendi ve parti organizasyonları ismi UBERHAUS Funbeach Club- Çeşme iş birliği ile sizi bekliyor. Türkiye’de kurulan özel  DOME mimarisi ile kendi tarzını oluşturan ve çok konuşulan Uberhaus etkinlik zincirinde 3 Ağustos gecesi Dixon var.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 134₺, Partymag Premium’a 5 Coin.

Mind Against @ Kruz Alaçatı

Son yıllarda Afterlife’dan çıkardığı albümleri ve çaldığı festivallerle elektronik müziğin aranan isimlerinden olan Mind Against 2 Ağustos’da Kruz Alaçatı’da olacak. Özel ritmlerle duygusallığı yakalayan ve dans pistindekileri hipnotize eden ikili baş döndürücü bir gece vaat ediyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

The Garden Babylon

Birçok ülkede gerçekleşen Garden Babylon bu yaz Sommer Klein’da! Nico Stojan, Oceanvs Orientalis, Menachem26 ve Elif festivalle müzikleriyle yön verecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

Tabi ki Partymag bunlarla sınırlı değil, tarzınızı seçip, dilediğiniz etkinliğe premium ayrıcalıklarla katılıp sınırsız eğlenin.

Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

 

 

Önceki Yazı

24-28 TEMMUZ'UN EN POPÜLER ETKİNLİKLERİ

Sonraki Yazı

10-12 Ağustos'un Popüler Etkinlikleri