VENUE

2018 YAZ ALAÇATI ÇEŞME YENİ MEKANLAR

2018 Yaz Alaçatı Çeşme Yeni Mekanlar

2018 Yaz Alaçatı Çeşme!  Yazın gelmesiyle Alaçatı ve Çeşme sokakları da hareketlenmeye başladı. Ramazan Bayramı tatili ile başlayacak sezon, Eylül sonuna kadar dopdolu geçeceğe benziyor. Yeni açılan mekanlar, İstanbul’dan gelen işletmeler ile bu sene daha da bir hareketli olacak 2018 Yaz Alaçatı ve Çeşme!

Denizde Eğlence

2018 yaz alaçatı çeşme

Fly-Inn Beach Club her sene kendisine kattığı yenilikler ile gelen kitleyi sürekli şaşırtmayı ve mutlu etmeyi başarıyor. Bu sene denizin içinde kurulacak barlara sosyal medyada çok fazla rastlayacağınız kesin. 2018 yazında Dirty Hands‘in yepyeni kokteyl menüsü de Fly-Inn ekibi ile baştan yaratılıyor ve ‘happy hour’lar için de çok iyi isimlerle anlaşmalar sağlanmış, bizden söylemesi!

Hiç Duymadığınız Yeni Eğlence Mekanları

Henüz çok kimse bilmiyor ama açıldıktan sonra Alaçatı’ya farklı bir vizyon katacak yeni mekanımız mimari projesi Engin Özmen tarafından yapılan ‘Bedevi’. Resident DJ olarak Ali Yılmaz ile çalışacak mekanda sezon boyunca bir çok ünlü yabancı dj ve her pazar da Monality sahne alacak. Saat 22.30 ile kapılarını açacak mekanın barı da Twins Cocktail Lab‘ a emanet olacak ve girişler sadece rezervasyon ile yapılacak. Yaşadık :]

Madeo ve Dusk da bu  sezon Çeşme’nin en iddialı yerlerinden olacak gibi. Yeni yerinde, yeni dekorasyonuyla kesinlikle çok konuşulacak. Madeo tarafında Mahmut Orhan ve Abdullah İnal, Dusk tarafında ise Monkey Project’ten tanıdığımız Charliecan7 müzik direktörlüğünde H.O.S.H., Alex Niggeman, Sebastian Leger ve daha bir çok sürpriz isimle gün doğumuna kadar eğlenceyi yaşatacaklar.

Geçtiğimiz sene adından bahsettiren Momo, bu sezon Dalyan tarafında Momo Beach açıyor. Detayları henüz sır gibi saklansa da İstanbul’da Mitte, Raphael, Lucca gibi mekanlardan tanıyacağınız Turgay Yıldız’ın da Momo ekibine dahil olması adından çok bahsedileceğinin habercisi. Ayrıca mekanın müzik direktörlüğünde Memo Garan’ın olduğunu da belirtelim. Ayrıca damak tadına düşkün olanların da müdavim yeri olması için yemek menüsü Carlo Bernardini’ye emanet edilmiş.

Ritüelleri Sevenlere

2018 yaz alaçatı çeşme

Before Sunset Beach de sezonu 16 Haziran’da açıyor. Bir klasik haline gelen Before Sunset Beach bu seneki sanatçı seçimleriyle de popülerliğini koruyacak gibi.
Sürekli yeni yerler açılıyor, açılmış olan mekanlar yenilikler yaparak farklı deneyimler yaşatmaya çalışıyor. İstanbul’un etkinlik rehberi Partymag de bu sezon Alaçatı Çeşme’de! Nerede, ne zaman, ne tarz etkinlikler olduğunu kolaylıkla bulabileceğiniz Partymag mobil uygulaması sayesinde Çeşme’de yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar olabileceksiniz. Ayrıca Partymag Premium üyelik ile de anlaşmalı bir çok mekana ücretsiz girebileceğinizi de belirtelim.
2018 yazında Çeşme ve Alaçatı sokaklarında buluşalım :]
Cheers!
Önceki Yazı

2018 YAZ MODASI | GÜNEŞLE DANS ETMEYE HAZIR MISIN?

haftanın etkinlikleri
Sonraki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 4 - 10 HAZİRAN | EDİTÖRÜN SEÇİMİ