FASHION

2018 YAZ MODASI | GÜNEŞLE DANS ETMEYE HAZIR MISIN?

2018 Yaz Modası

Bir kez daha yaz kapımızda! Islak saçlarla sokağa çıkıp hafta sonu kaçış planlarının yapılmasının tam zamanı… Aydınlık sabahlardan, bitmeyen akşamlara, kışı geride bıraktığımız için hepimiz çok mutluyuz. Ruhunu D vitaminiyle iyileştirirken, kışlık kıyafetlerimizi yatağın altına kaldırıp renkli yazlıkları çıkarmaya hazır mısın?

2018 yaz modasıyla ilgili tek birşey söylemek gerekirse; Moda Prozac’ı. Gökkuşağı renklerinden, uçuşan kumaşlara, bizi çok neşeli bir yaz bekliyor. Takipte kalabilmen adına bu yazın önde gelen 5 trendin senin için inceledik.

CRAYOLA RENKLERİ

Bütün boya kalemlerini ortaya çıkar çünkü bu yaz sokakları boyamaya hazırlanıyoruz.  Ana renklerin cesur ve kendine güvenen etkisi, defilelerde          fırtına etkisi yarattı. Kobalt mavisi, ateş kırmızısı ve parlak sarı…  Haydi kuralları bozalım! Büyük ve iddialı desenler 80’li senelerin Palm Spring yazlarını geri getirirken, çiçekli elbiseler keskin hat ve kesimlerle farklı bir hava alıyor.

 

DONDURMA ÇILGINLIĞI

 

Dondurmasız bir yaz düşünebilir misin? Bu senenin bir başka renk trendi de  içindeki küçük kızı ve zerafeti uyandıracak olan pasteller. Maskülen stillerle ve kareli desenlerle birleştirildiğinde hem içinizdeki lady’i ortaya çıkaracak hem de karizmatik ve iddialı bir görünüm sağlayacak.

Hadi! Denemek için ne bekliyorsun?

 

 

AKTİF

Uzun bir süredir yükselişte olan ‘Athleisure’ (Spor giyimin günlük giyimle birleştiği moda akımı) hiç bu kadar ileri görüşlü olmamıştı. Hip-hop müziğinin    arka planda çalarken; transparan yağmurluklar, file tişörtler ve çizgili pantolonlar içindeki sokak stilini canlandıracak. Stilini iddialı ve büyük hatlara sahip spor ayakkabılarla tamamlamayı unutma ve bu iddialı görüntüyü gecelere taşı!

 

 

 

ÇiFTE BELA

Yaz ya da kış, doğru jean’le hiçbir zaman hata yapamazsın. Bu sezon Justin Timberlake-Britney Spears ikilisinin MTV Awards’da giydikleri unutulmaz        double denim (çifte jean) kombinine gönderi yapıyoruz. Yırtılmış, yıpranmış ve tekrardan yaratılmış vintage kotlar gardıroplara geri dönüş yapıyor.            Mükemmel görünümü sağlamak için yapman gereken doğru kalıbı bulmak ve grunge etkisini yaşamak.

 

 

 

DONNA SUMMER

Son olarak, aslında bütün trendleri kucaklayan  80’ler ve 90’lar etkisinden bahsetmemiz gerekiyor. Renkli pötikareleri bir araya getiren takımlar, kısacık  şortlar ve bel çantaları içinizdeki genci diriltecek. Kaykaycı kız eteğini ve bohem elbiselerini dans pistinde sallarken, vintage yüksek bel jeanlerle ve göbeği açık tişörtlerle rocker bir görünüme sahip olacaksın.

haftanın etkinlikleri
Önceki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 28 MAYIS - 3 HAZİRAN | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Sonraki Yazı

2018 YAZ ALAÇATI ÇEŞME YENİ MEKANLAR