EVENTS

2019 SONAR ATHENS FESTIVAL 11 – 12 EKİM’DE ATİNA’YI SALLAYACAK!

Yurt dışındaki festivallere yetişmek zor gerçekten. Her hafta yeni bir festival binlerce müzik severi ağırlarken, yine çok yakında ve oldukça tanıdık bir festival sizleri bekliyor. Son birkaç yılda ülkemizde sağlam bir kitle yakalayan Sonar’ın Atina ayağı 11 – 12 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Line-up’ı ile oldukça iddialı olan bu etkinlikte performans sergileyecek isimleri yazının devamında görebilirsiniz.

PAUL KALKBRENNER

PAUL KALKBRENNER

PAUL KALKBRENNER

Ülkemizde hasret kaldığımız usta prodüktör ve DJ, Paul Kalkbrenner festivalin dikkat çeken isimlerinden.

ENRICO SANGIULIANO

ENRICO SANGIULIANO

ENRICO SANGIULIANO

Son yıllarda oldukça kendinden söz ettiren ve kendine has melodik tarzıyla dinleyenleri büyüleyen Enrico Sangiuliano da Sonar’ı sallayacak isimler arasında.

BOYS NOIZE

BOYS NOIZE

BOYS NOIZE

Müzik kariyerinde 15 yılı deviren ve enerjisi hiç düşmeyen Boys Noize, gerekeni yapmak için Sonar sahnesinde olacak.

MODESELEKTOR

MODESELEKTOR

MODESELEKTOR

IDM ve Elektronik müziğin çılgın ikilisi Modeselektor, DJ set yerine canlı çalmayı pek tercih etmiyor fakat Sonar Atina istisnalardan bir tanesi olacak.

RED AXES

RED AXES

RED AXES

Kariyerlerinin başından beri her sezon bomba gibi parçalar düşürmeyi başarabilen İsrail asıllı ikili DJ ve prodüktör Red Axes da Atina’da eğlendirme görevini üstlenecek.

HVOB

HVOB

HVOB

Minimal ve melankolik sesleri iç burkan vokallerle tamamlayarak yine de dans ettirmeyi başarabilen HVOB, oldukça hareketli geçecek festivalde havayı yumuşatacak.

RECONDITE

RECONDITE

RECONDITE

1 ay önce Big Burn’de dinlediğimiz Recondite’ın akıllara kazınan performansına doyamadıysanız ya da kaçırdıysanız, Sonar Atina sizin için doğru yer olacaktır.
2 gün boyunca sesleri İstanbul’a kadar yankılanacak diğer isimler ise; Acid Arab, Alan Fitzpatrick, ANNA, Blakaut, Caterina Barbieri, Cj Jeff, DJ Koze, Foreign Beggars, HAAi, Her with Fo b2b Vrgn, John Talabot, Jon Hopkins, Kölsch, Le Fleur, Opioid Slot Machine, Lip Fronsics, Lucius Works Here +Oxlabb, Rival Consoles, Roni Iron, Shigeto, Tim Hecker, Unkle, Worakls
Önceki Yazı

AMSTERDAM’IN EN BÜYÜK MÜZİK VE TEKNOLOJİ ETKİNLİĞİ: AMSTERDAM DANCE EVENT

Sonraki Yazı

Burning Man 2019: Dönüşüm