EVENTSMAGAZINE

2020’de Dans Etmeye Devam Ediyoruz: Jeremy Olander

Eğlenmeye doyamadığımız 2019 yılını geride bıraktık ve 2020’den gelen etkinlik haberleri heyecanımızı yüksek tutmaya devam ediyor. Ocak ayında bizi ilk eğlendirecek büyük isimler arasında da Jeremy Olander var.

Jeremy Olander 11 Ocak’ta RX’de!

11 Ocak Cumartesi akşamı RX’de sahne alacak Jeremy Olander’ın müzik hayatı oldukça dolu ve çok yönlü geçmiş. 2011 yılında sektörde parlayan DJ ve Prodüktör, İsveçli bir babanın ve Hintli bir annenin cocuğu olarak Amerika’da büyüyor. Küçük yaşta pek çok kültüre maruz kalan sanatçı bu birikimi müziğine de her zaman yansıtmış.

Büyürken dinlediği Michael Jackson, Elvis Presley, Berry Gordy gibi isimlerden de esinlendiğini dile getiren Jeremy Olander DJ’den önce bir prodüktör olduğunu söylüyor. Kariyerine baktığımızda da bu sözünün hakkını veriyor. Yetenekleriyle kısa sürede göze çarpan genç sanatçı kısa sürede; Gaiser, Pete Tong, Betoko, Harvey McKay, Edu Imbernon ve DJ Hell gibi isimleri bünyesinde barındıran Suara plak şirketinde kendine yer bulmuş.

Spotify’de dinlenme sayıları milyonu geçen nadir elektronik müzik sanatçılarından olan Jeremy, önce bir prodüktör olduğunu söylese de DJ’lik yeteneklerini de hem ülkemizde hem de dünya da pek çok kez kanıtlamıştır. Her bir setinde bizi bizden alan ve ardından kendimize getiren bir yolculuğa çıkaran yetenekli sanatçı, melodik house ve Techno soundlarını özgün ambient ve baslarla destekleyerek her seferinde harika bir performans sergiliyor.

11 Ocak gecesi yine gereğini yapacağına şüphe duymadığımız Jeremy’nin setini sabırsızlıkla bekliyoruz.

2020’de eğlenceye erken başlamak isteyenler için gecenin biletleri 70TL, PartyMag’lilere avantajlı 1 coin.

PartyMag Nedir?

%70’e varan indirimlerle ayrıcalıklara ve ücretsiz içeceklere sahip ol!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Önceki Yazı

2019'un Son Gecesi Yılın En Güzel Gecesi Olsun

Sonraki Yazı

Alman House Cambazı Matthias Meyer Şubat'ta İstanbul'da!