EVENTSMAGAZINEVENUE

2020’nin İlk Ritmik Haftasında Popüler Etkinlikler Seni Bekliyor

2020’nin ilk ritmik haftasına girmiş bulunmaktayız. Sendromları, karı, kışı ve hatta kıyameti üstünüzden atıp hafta sonunun tüm heyecanına şimdiden kapılmayı öneririm çünkü 2020’nin ilk bir ayı bütün bir sene başınıza geleceklerin habercisi olacak niteliktedir. Şimdi içinizi ısıtacak ve enerjinizi yükseltecek yeni yılın ilk Popüler Etkinlikler ‘ini sizin için sıralıyorum.;)

Haftanın Popüler Etkinlikleri İstanbul

Coincidence Electronic Series: Tube&Berger Tim Engelhardt @ MODULE

Tube & Berger geçtiğimiz yıllarda Ibiza’yı kendilerine mesken edinerek house müzik ritüelleriyle kalplerde taht kurdular.  Dünyanın en iyi ve prestijli “duo”ları arasında sayılan Alman ikili, Beatport’ta en çok satanların arasında kısa sürede yer aldı. 10 Ocak gecesi Tube & Berger ve sezgisel müzik ustası Tim Engelhardt Module sahnesinde İstanbullulara harika bir gece yaşatıyor olacak.  Kaçırmayın.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 170 TL, PartyMag’e 6 Coin.

Untamed II: Vladimir Dubyshkin @ RX Istanbul

RX Istanbul’un Untamed serisinin ikinci konuğu: Vladimir Dubyshkin! Nina Kraviz’in label’ı трип’ten yayınladığı Cheerful Pessimist ile techno müzik sahnesine oldukça güçlü bir giriş yapmıştı.Bu yıl “Belissimo”, “I Decided to Fly” , “Machines Behave Badly” trackleriyle neredeyse tüm djlerin setlerinde ritmini dinleyiciye sundu. Dubyshkin, 10 Ocak Cuma İstanbul’daki ilk performansını sergilemek için RX’de olacak, bu yetenekli sanatçıyı keşfetmek için ziyaret edebilirsiniz.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL, PartyMag’e 1 Coin.

Jeremy Olander @RX Istanbul

Jeremy Olander; Progressive House ve Techno’ya yeni bir yapı kazandıran, kurguladığı Vivrant Show’ları ile dünyanın birçok yerinde sahne aldı. Jeremy Olander’ın, Sasha ve John Digweed arasında yer alan güçlü bir progresif stil temsilcisi, dj ve prodüktör olduğununda altını çizmekte fayda var. 11 Ocak’da Jeremy Olander, hayatınıza ritim katmak için RX sahnesinde olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL, PartyMag’e 1 Coin.

S4V4G3s w/ Yan Cook Live @ MODULE

Techno müziğin temel etkinlik kalıbı UPD8’in etkinlik serisi ”S4V4G3s”, 11 Ocak Cumartesi gecesi 2 farklı sahnedeki canlı dj performanslarıyla Module’de olacak. Efdemin, Keith Carnal, SHDW & Obscure Shape ve Ryan James Ford gibi tekno müzik sahnesinin önemli isimlerini ağırlayan, UPD8 kaliteli bir gecenin temsilcisi olmaya hazırlanıyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, PartyMag’e 2 Coin.

Haftanın Popüler Etkinlikleri İzmir

Nova Norda @Ooze Venue

3. Yenicilerin sevilen isimlerinden Nova Norda 8 Ocak’ta Ooze Venue İzmirlilerle buluşacak!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 45 TL.

Oliver Huntemann @ KALT

2014’de çıkardığı “PLAY” EP’si ile özgün içerik üretimini kanıtlayan ve 20 yıllık deneyiminin üzerindeki etkisini techno müziğin yapısına iyice işleyen önemli isimlerden Oliver Huntemann! 11 Ocak Cumartesi HO-PU işbirliğiyle Kalt’da olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 55 TL, PartyMag’e 3 Coin.

Free Cocktails: Studio House’s Saturday

Hafta sonunda PartyMag avantajlarından faydalanıp Studio House’un leziz kokteylleri eşliğinde dostlarınızla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız. PartyMag’e bir kokteyl 1 Coin.

Daha fazla etkinlik ve avantaj için PartyMag App’i keşfedin!

PartyMag Nedir?

%70’e varan indirimlerle ayrıcalıklara ve ücretsiz içeceklere sahip ol!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

25TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Santi & Tuğçe
Önceki Yazı

Keşif Serisi: Elektronik Dünya Müziği İkilisi Santi & Tuğçe

İstanbul Çorbacı Mekanları
Sonraki Yazı

Hızlı Bir Gecenin Ardından Gidilmesi Gereken 5 Çorbacı