EVENTSMAGAZINE

23-26 Ekim İstanbul ve İzmir Popüler Etkinlikleri

Monoton hayatların umut ışığı niteliğindeki etkinlik listemiz bu haftada karşınızda.  23 – 26 Ekim’in en popüler etkinliklerini sizin için üşenmeyip sıraladık.
Bu hafta İstanbul’da çok fazla etkinlik göremeyecek olsak da RX ve Klein Wal’ın düzenlediği iki etkinlik de sizi eğlenceye doyuracak nitelikte. İzmir ise birçok başarılı sanatçıyı ağırlamaya hazırlanıyor. Yenilikler her zaman güzeldir. Daha fazla yormadan sizi yazının kalanına davet ediyorum.

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

Layton Giordani @ RX Istanbul

Yeni nesil techno müziğin en heyecan verici isimlerinden biri olan Layton Giordani, Şamanik bir sound’u ile kitleleri yerinde duramayacak bir ritme maruz bırakıyor. Dans pistinde durmanın imkansız olduğu bir atmosfer yaratıp sizi adeta hipnoz eden sanatçı 2019 yazının birçok başarılı festivalinde de yer almayı başardı.
Modern techno 25 Ekim gecesi RX’de sizi bekliyor olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL , Partymag Premium’a 2 Coin.

Armen Miran @ KLEIN Wal

Dinleyiciyi eşsiz serüvenlere çıkarma yeteneğiyle göze çarpan sanatçı Armen Miran, Generic Music organizasyonuyla 25 Ekim’de Istanbul’da! KLEIN ailesinin yeni mabedi Klein Wal’in ilk etkinliğinde, yeni deneyimlerin başlangıcı için setin başına geçiyor.
Gecede Armen Miran’a Omerar Nanda ve Orkun Bozdemir eşlik edecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.

İZMİR ETKİNLİKLERİ

Stereo Express @Hangout Cure

İzmir’in yeni mekanı Hangout Cure, İzmirlilere 25 Ekim Cuma gecesi Stereo Express ile merhaba diyecek. Partymag etkinliklerinde de sıklıkla karşınıza çıkan Stereo Express, melodik techno müziğini size yeniden hatırlatacak. U.nite ev sahipliğinde düzenlenecek olan gecede Shnell Schnell ve Sinasi’de olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 40 TL, Partymag Premium’a 1 Coin.

Can Bonomo @Hangout Performance Hall

Müziğini İstanbul müziği olarak nitelendiren ve ilginç sentezleriyle yaratıcı içerikler üreten İzmirli sanatçı Can Bonomo 26 Ekim’de Hangout Performance Hall sahnesinde olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL , Partymag Premium’a 1 Coin.

Sky Is The Limit @ My Plaza

Berlin techno’sunun tecrübeli ismi Marco Resmann 26 Ekim gecesi İzmirlilere sınırları aşan bir yolculuk sunuyor.  Tek sınırın gökyüzü olduğunu öne süren usta sanatçıyla  buluşma mekanı My Plaza / Bayraklı. Bu yolculukta ona Batıkan Tanrıkulu, Soul Grinders ve Arda Filiz eşlik edecek.

Etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

Another Rave @ Hangout Cure

Alman elektronik müzik dünyasının göz bebeği olan Thomas Schumacher ve yükselişinden ödün vermeyen Jonas Saalbach büyüleyici setleri ile 26 Ekim gecesi Hangout Cure’de olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium’a 1 Coin.

 

Daha fazla etkinlik için Partymag App ve daha avantajlı eğlence için Partymag Premium edinin! Çünkü Partymagli olmak bir ayrıcalıktır. 😉

Önceki Yazı

18 - 20 Ekim İstanbul ve İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri

Sonraki Yazı

2019'da Halloween Başkadır!