EVENTSMAGAZINE

25 – 29 Eylül’ün En Popüler Etkinlikleri

25 – 29 Eylül’ün en popüler etkinliklerini sizin için sıraladık! Sezona merhaba demeye henüz başladığımız sıralarda işleri yoluna koymanın ve tatile vedanın o yoğun hüznünü sizden söküp atacak güzel etkinlikler biliyoruz. Şöyle sıralamak gerekirse;

1-Carl Cox Presented by %100 Music @ ZORLU PSM

Carl Cox, 10 yıl aradan sonra  %100 Music katkıları, Jeton Records ve Zorlu PSM organizasyonuyla karşınızda olacak.

Geçtiğimiz dönemde Mixmag tarafından son 25 yılın en iyi DJ’i seçilen Carl Cox;  1999’da kurduğu plak şirketi Intec Digital’in yanı sıra, 10. yılını kutladığı “Carl Cox & Friends” adı altında Ultra Music Festival, Tomorrowland ve Awakenings gibi festivallerdeki sahneleri, 15 yıl resident DJ’i olduğu ve ismi ile özdeşleşen Space Ibiza, son olarak Avustralya’da kendi festivali PURE ile durak vermeden Dünya Elektronik Müzik Sahnesi’nin zirvesinde kalmaya devam ediyor. Carl Cox, kendisi ile özdeşleşen sound’unu ve muhteşem sahne enerjisini 28 Eylül gecesi Zorlu PSM’de sunmaya hazırlanıyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 270 ₺.

2-Marbled Night @SUMA HAN

Marbled Night at Suma Han gecesinde Lokal sahnenin en yeni ve en tutkulu oluşumu olan Marbled’ın ağırlanacağı sezonun taze havasını içinize çekebileceğiniz bir Suma Han gecesi olacak. Gecede sahneyi Görkem Çay B2B Macellann, Marbled Sound System ve Ruud paylaşacak. Bu etkinlikte 28 Eylül gecesinden 29 Eylül sabahına kadar durmaksızın dans edebilirsiniz.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

3-Festtogether @ KüçükÇiftlik Park

Türkiye’nin ilk sürdürülebilir müzik festivali 28 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştiriliyor. Yaşanılabilir bir dünya için katılınması gereken bir etkinlik. Aldığınız etkinlik biletiyle bile çevreye katkı sağlıyor olmanız ayrı güzel!

Bu etkinliğin hedefleri ise şunlar;
– Sıfır atık seviyesini yakalamak
– Geri dönüşümü ön plana çıkarmak
– Küresel ısınmaya neden olan karbon ayak izini düşürmek
– Sürdürülebilirlik konusuna dikkat çekip farkındalık yaratmak

Çevre duyarlılığına sahip sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek, Türkiye’de ilk kez yapılan festivalde gün boyu ekoloji, geri dönüşüm, çevre gibi konularla ilgili atölyeler ve paneller de düzenlenecek. ATHENA, UNKLE, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Kimbra ve Son Feci Bisiklet’in sahnede olacağı etkinlik de görüşürüz. 😉

Bu etkinliğin bilet fiyatı 140 ₺.

4-Berlin Filarmoni’nin 12 Çellisti – Neue! Step @ ZORLU PSM

Zorlu PSM’yi müziğin ruhuyla sımsıkı saracak bir sonbahar festivali Neue! Step, neo-klasik, avangard ve ambient müziğin ruhunuzun pasını sileceği bir gece fırsatı sunuyor.  29 Eylül 2019’da PSM’nin çeşitli mekanlarına yayılacak konserler, bugün dünyanın en büyük salonlarını dolduran neo-klasik müzik akımının çığır açan isimlerini, minimal elektronik bir altyapıdan beslenen deneysel tınıları başarıyla sunan isimleri de karşınıza çıkaracak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 ₺.

Tabi ki Partymag bunlarla sınırlı değil hemen Partymag App edinip, tarzınızı seçerek dilediğiniz etkinliğe premium ayrıcalıklarla katılabilirsiniz. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

Renkli Sesler ve Melodiler Besleyen Elektronik Çizgi: PANDHORA

Sonraki Yazı

Yılın En İyi Barmeni İçin Hazır Mısınız? Diageo World Class 2019 Glasgow