EVENTSMAGAZINE

Haftanın Etkinlikleri İle Tarzını Seç Kendini Müziğe Bırak

Bu hafta senin için her tarzda etkinlik var! Olmazsa olmazımız elektronik müzik etkinliklerinden rock müzik etkinliklerine, biraz canlı müzik biraz festival derken 28 – 30 Kasım Haftanın Etkinlikleri senin için listelendi!

Dennis Ferrer @MODULE

Uzun zamandır Techno müzik sahnesinde güçlü rol oynayan Dennis Ferrer, 90’lı yıllarda başlayan Ambians Techno ve 2000’li yılların başında takındığı Melodic House müzik tarzıyla yepyeni bir bakış açısı geliştirmişti. Şimdi ise daha koyu bir Techno müzik ile 29 Kasım’da André Hommen ve Volkan Gündüz ile aynı sahneyi paylaşıp İstanbullulara Module’de ritmik figürler sergiletecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 130 TL, Partymag’e 4 Coin.

Birlikte Güzel: Zola Blood

Matt West, Ed Smith, Sam Cunnington ve Paul Brown’dan oluşan Zola Blood 2013 yılında çıkardığı bir kaç demo ile akıllarda hemen yer etti. Kısa sürede elektronik müzikte büyük bir kitle oluşturan ve herkesin ilgisini çeken bu grup ülkemizde de The Only Thing, Infinite Games ve Heartbeat gibi electronika harikaları ile büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Şimdi bu hayran kitlesini sevindirecek bir haberle buradayız! Zola Blood, ilk Türkiye konseri ile 29 Kasım’da Salon İKSV’de!

Etkinlik bilet fiyatı 90TL.

Francesca Lombardo – @RX ISTANBUL

Konservatuvar çıkışlı İtalyan DJ, ilk olarak Jackie Misfit ismi ile elektronik müzik sahnesine dahil oldu. Sonrasında yaratıcılık sınırlarını zorlayan enstrümanların incelikli etkileri, House ile Techno arasındaki geçiş gösteren müzik tarzı ile birçok başarılı sanatçının desteğini alarak büyümeyi başardı. Francesca Lombardo, elektronik müzik sahnesine 30 Kasım gecesi RX’de hakkettiğini vermeye hazırlanıyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL , Partymag’e 3 Coin.

RaveOn Presents Any Mello @ SUMA HAN

Elektronik müziğin büyülü dünyasına VJ olarak dahil olan Any Mello, 30 Kasım gecesi RaveOn sunumuyla Suma Han sahnesinde olacak. Gençliğinin ilk yıllarında başlayan elektronik müzik ilgisi zamanla kariyerinde DJ’lik ve Prodüktörlük yollarını da çizmiştir.
30 Kasım gecesi Any Mello’nun, Berlin’in izini taşıyan Techno seçkisine Can Zırh, Ashkan K ve Jessica Nova’da etki edecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag’e 3 Coin.

Birlikte Güzel: Gezgin Salon: Mac DeMarco

2017’de başlayan bir konsept ile Salon’a sığmayıp gezmeye başlayan Gezgin Salon 30 Kasım’da Volkswagen Arena’da Mac DeMarco’yu misafir edecek.

Indie rock yıldızı Mac DeMarco, Türkiye’de ilk kez konser verecek. Eğlenceli ve umursamaz tavrıyla şarkılarını Jizz Jazz olarak tanımlayan Kanadalı şarkıcı dokunduğu her şeyle çok daha fazlası.

Etkinlik bilet fiyatı 90 TL.

Maktub by Satori

Story Telling Music anlayışının başarılı öncülerinden Satori 29 ve 30 Kasım tarihlerinde Zorlu PSM sahnesinde bizleri unutulmaz bir yolculuğa çıkartacak.

Detaylar için Kasım’ı Aydınlanarak Kapatıyoruz: Maktub by Satori yazımızı okuyabilirsiniz!

 Koray Avcı @ JOLLY JOKER / Vadistanbul

Popüler müzik sanatçılarından Koray Avcı 30 Kasım gecesi sevenleriyle Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde buluşmaya hazırlanıyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL, Partymag’e 2 Coin.

Nouvelle Vague, Very Very French Festival XXF

Very Very French Festival

Very Very French Festival

Bu sene Very Very French Festival’de farklı tarzdaki Fransız müzisyenlerini bir arada dinleyeceğiz. Institut Français iş birliği ile 28 Kasım ve 29 Kasım’da Babylon Bomonti’de yer alacak bu etkinlikte Fransız müzisyenler Marc Collin ve Olivier Libaux ortaklığından oluşan Nouvelle Vague, Melanie Pain, Elodie Frege ve Phoebe Killdeer’ın vokalleriyle birleşecek!

*28 Kasım akşamı Melanie Pain ve Elodie Frege’in vokallerine, Phoebe Killdeer konuk olarak eşlik edecek.

Etkinlik bilet fiyatı 100TL.

*29 Kasım akşamı Melanie Pain ve Phoebe Killdeer’a vokallerine, Elodie Frege konuk olarak eşlik edecek.

Etkinlik bilet fiyatı 120 TL.

Daha fazla etkinlik daha fazla eğlence için hemen Partymagli ol avantajlı eğlencenin tadına bak!

Adriatique
Önceki Yazı

Isolate 2019 Yılını Adriatique ile Kapatıyor

29 - 30 Kasım İzmir Popüler Etkinlikleri
Sonraki Yazı

29 - 30 Kasım İzmir Popüler Etkinlikleri ile Farklı Tarzları Keşfet