EVENTSMAGAZINE

29 – 30 Kasım İzmir Popüler Etkinlikleri ile Farklı Tarzları Keşfet

Bu hafta senin için seçilen avantajlı etkinlikleri keşfetmeye hazır mısın? 29 – 30 Kasım İzmir Popüler Etkinlikleri seni bekliyor!

Less Ordinary

Less Ordinary

Less Ordinary

Farklı kokteylleri denemek, arkadaşlarında keyifli vakit geçirmek ve avantajlı eğlenmek için doğru adres Less Ordinary! İzmir’in en kendi halinde ve en tatlı kokteylcisi olan Less Ordinary avantajlı kokteyl deneyimleri %20 indirimle Partymaglileri bekliyor. KEŞFET!

Anıl Piyanci – Keişan @ Hangout PSM

Trap tarzında yaptıkları müzikle kendi kitlelerini oluşturan Anıl Piyancı ve Keişan 29 Kasım gecesi Hangout PSM’de performanslarını sergileyecekler.RnB ve Hiphop sevenlerin dikkatine!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 40 TL.

Noir @Kalt

Noir & Haze – Around ‘ Solomun remix ile çok güçlü bir etki yaratan Noir, Solomun ve Carl Cox gibi efsanelerin repertuvarlarına girmeyi de başarmıştır. Listelerin başında kendine çok kez yer bulan Noir, underground etkinlikleri ve setlerinin yarattığı çizgiyi kendi plak şirketinin çatısı altında toplamıştır. Tutku, denlik ve yenilikçiliğin somut örneği 29 Kasım Cumartesi Kalt’da sahnede olacak!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL, Partymag’e 1 Coin.

Feridun Düzağaç @Hangout PSM

Alternatif Rock müziğin güçlü ismi Feridun Düzağaç 30 Kasım Hangout PSM’de İzmirlilerle buluşacak!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL, Partymag 1 Coin.

David Mayer + Hyenah @Hangout Cure

David Mayer’in Berlin menşeli elektronik müziğine ve yükselişte olan kariyerine 30 Kasım gecesi Hangout Cure’de şahit olabilirsiniz. Gecede ona ortaya çıktığı ilk günden beri ayrılmaz parçası olan maskesi, sırtlan sembolü ve Afrika’nın etnik sıcak soundunu taşıyan müziği ile Hyenah eşlik edecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL, Partymag’e 2 Coin.

Daha fazla etkinlik için hemen Partymag App edinin! Avantajlı eğlenin!

Önceki Yazı

Haftanın Etkinlikleri İle Tarzını Seç Kendini Müziğe Bırak

Sonraki Yazı

Keşif Serisi: Setleriyle Yakan Adam Cüneyt Öztürk