EVENTSMAGAZINE

3-7 TEMMUZ HAFTA SONUNUN POPÜLER ETKİNLİKLERİ

İstanbul’un sakinleşmeye başladığı şu sıralar da, İzmir oldukça canlı görünüyor.  İzmir’in en güzel halini kaçırmamak için en kısa süre de uçak biletlerini almanızı öneririm. 😉 Çünkü bu yaz İzmir gerçekten çok güzel! İstanbul’un sakin havasını korurken azıcık eğlence arayanlara biricik bir önerimiz var.

İZMİR ETKİNLİKLERİ

Concret & Rafael Cerato #Schhh

Alaçatı’nın gözde mekanlarından olan Sommer Klein’da 5 Temmuz gecesi Rafael Cerato özgün tarzıyla dinleyicinin zihninde yer edecek müziğiyle İzmir’e kaliteli bir akşam yaşatacak. Aynı gece sahnede yer alacak olan Concret’in çeşitli tarzlarda gösterdiği yeteneği ve vizyoner duruşu heyecanlı bir İzmir etkinliğine şahit olacağımızı gösteriyor. Schweppes’le hazırlanan lezzetli kokteyllerden biriyle bu heyecana dahil olmak için hemen biletinizi alın!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 90 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

REY & KJAVIK #Schhh

Mistik sesleri müziğine en yakışan şekilde taşıyan Rey & Kjavik, elektronik müziğini “festivallerin festivali” olarak adlandırılan Burning Man’e kadar taşıdı. Festival sonrası çıkardığı “Playa Sunset” ile kumların sıcaklığını arap ezgilerini kullanarak dinleyenleri sınır tanımayan spiritüel bir seyahate çıkarıyor. Bu yolculuğa dahil olmak isteyenleri 6 Temmuz’da Shayna Beach’e bekliyor.

Bu etkinliğe rezervasyon yaptırarak katılabilirsiniz.

Âme ve BeeGee

Yenilikçi ve deneyimli Âme 6 Temmuz’da elektronik müziği Fun Beach’de bulunan Dome alanına sığdıracak. Elektronik müzik severler için yeni bir deneyim fırsatı olacak olan Dome, şimdiden Fun Beach’in ikonu oldu. Kesintisiz eğlence için 6 Temmuz gecesinde Birol Giray’da 30 seneyi aşan DJ’lik deneyimine ve Emek Emre’nin müziğiyle gece boyunca dans edebilirsiniz.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 135 ₺, Partymag Premium’a 3 Coin.  

Coyu (Suara, ES)

Başarılı Katalan dj Coyu, Suara müziğin en başarılı labellardan birini yaratarak kendini kanıtladı. Hem Beatport hem de Resident Advisor’da birinci sıraya yükselen başarılı sanatçı labellarında, house ve techno şarkılara yer veriyor.  Coyu, azimli yapısını müziğine de yansıtarak durmak bilmeden dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla buluşuyor. Sonar gibi büyük festivallerde de yer alan Coyu Ege’nin dingin serin sularına 5 Temmuz gecesi Ferhat Albayrak, Blotto, Solo Echo, Deniz Güldağ ve Doğaç ile ritm katacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

Orphe Sunset

Son zamanlarda çıkardıkları parçalar ve özellikle canlı performanslarında kullandıkları sıra dışı seslerle türk elektronik müzikseverlerin sürekli takip ettiği MONALITY, 6 Temmuz’da Paradiso Beach Club Alaçatı’da  olacak. Bu gecede onlara Avangart Tabldot ve Emre Şenol eşlik edecek. Paradiso’nun kaliteli ve nezih ortamında eğlenmek isteyenler için güzel bir etkinlik olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 100 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

Always Fest

İzlanda’nın elektronik soul grubu Gusgus ve Türkiye’nin sevilen gruplarından Büyük Ev Ablukada 5 Temmuz’da  Cove’da serin sulara karşı ilki gerçekleşecek olan festivalde Canozan ve Sedef Sebüktekin gibi sevilen isimler ve U.F.U.K, Ateş Tezer gibi başarılı djler de yer alacak. Festivalde katılımcılara moda, tasarım ve lezzet standları eşlik edecek.

Bu etkinliğin bileti 85 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

SHDW & Obscure Shape [Rekids]

Sumahan Karaköy  6 Temmuz’da SHDW & Obscure Shape’i ve beraberinde Ferhat Albayrak ile Rıza Gobelez’i ağırlamaya hazırlanıyor. Ilık esintili bir İstanbul akşamında ülkemiz Techno Sahnesini setleri ve prodüksiyonları ile yurtdışında da başarı ile temsil eden Jeton Records`un kurucusu Ferhat Albayrak ve Jeton Records’un yeni yeteneklerinden, Ferhat ile beraber yaptıkları Abracadabra parçasıyla büyük ilgi gören Rıza Gobelez gecenin ev sahipliğini üstleniyorlar. SHDW & Obscure Shape, 3 yıldır dünyanın en büyük techno festivallerinden biri olan Awakenings’de çalan ikili müziğini İstanbul’a taşıyor. Soundlarını classic Detroit techno, rave, EBM ve acid’in karması olarak tasvirliyor. Bol BPM’li  geçecek bu geceyi sakinliğe ve monotonluğa ara vermek isteyenlere öneririm.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 ₺, Partymag Premium’a 1 Coin.

Tabiki etkinlikler bununla sınırlı değil! Hemen Partymag App‘i indirip tarzınıza özel etkinliklerde dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Bununla yetinmeyip Partymag Premium ile eğlencenin en ayrıcalıklı halini keşfedebilirsiniz. 😉

Önceki Yazı

Schweppes ile Yeni Keşiflere : CONCRET & RAFAEL CERATO

Sonraki Yazı

YAZIN EN “BÜYÜK” ETKİNLİĞİ GELİYOR: BIG BURN İSTANBUL