EVENTSMAGAZINE

4 Kat 3 Sahne: “Look Ma, No Hands” 20-21 Aralık’ta Suma Han’da!

2 güne yayılan muhteşem bir etkinlikle Aralık ayını kapatmaya hazırlanıyoruz. Istanbul merkezli yeni etkinlik, pazarlama ve müzik ajansı MAM küratörlüğünde gerçekleşecek olan bu gece ve gündüz etkinliği “Look Ma, No Hands” 20-21 Aralık’ta Suma Han’da gerçekleşecek! Etkinlik boyunca 4 kat ve 3 sahnede lokal ve yabancı elektronik müzik dj ve prodüktörlerinin performansları, sanat enstalasyonları, yiyecek/içecek köşeleri ve tasarım ürünler bahsedeceğimiz ekstralardan sadece birkaçı. Etkinlikte yer alacak sanatçılara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sanatçılar

Audio Werner

Alman dans müziği öncüsü Audio Werner, 20 Aralık Cuma gecesi Room 1’de kabinin arkasında olacak!

Onur Özer

Çağdaş elektronik müziğin en saygın isimlerinden biri olan Onur Özer Cuma günü bizlerle olacak.

Bartaub

Yükselen yıldız Bärtaub, 21 Aralık’ta Cumartesi günü, Room 4’de rekorları kıracak!

Stoz

Selanik merkezli müzik kolektifi Prism’den STOZ, 20 Aralık Cuma gecesi Room 2’de! Kendisinin mint:skg seti ile geceye hazırlanalım 🎶

Mod.Z

İstanbul merkezli Mod.Z; minimal house ve tekno sınırlarında dolaşan prodüksiyonları ve setleriyle şehrin özellikle uzun saatli etkinliklerinde rastladığımız ikili, “Look Ma, No Hands” kapsamında 20 Aralık Cuma gecesi Suma Han’da!

Denis Kaznacheev

Deniz Kaznacheev ile Cumartesi günü buluşmaya hazır olun!

Olga Korol

Ukrayna’lı sevgili Olga Korol, 21 Aralık günü Room 4’te!

Sarp Yılmaz

Sarp Yılmaz, özlediğimiz parçalarıyla 20 Aralık gecesi Room 2’yi açacak isim!

Heykel: Uğur Çakı, Zeynep Güldoğdu

Video: Uğur Çakı

Fotoğraf: Kıvılcım Güngörün

Resim: Sedef Gali

Şimdi de bu sıradışı etkinlikte hangi odada neler olacak tek tek bakalım!

Room1:

Sumahan’ın egzotik mimarisinin içinde katılımcılar; kariyerine 90’lı yıllarda başlamış ve bugüne kadar yaptığı prodüksiyonlarla dans müziğine yeni bir soluk getirirken bir çok sanatçıyı da fazlasıyla etkileyen Audio Werner, Ibiza gibi Avrupa’nın en önemli parti merkezlerinde yer alan kulüplerin aranan ismi Berlin merkezli Onur Özer ve İstanbul merkezli prodüktör ve dj ikilisi Mod.Z’un techno ve house plak seçkileriyle yılın son haftasında dinamik bir haftasonu etkinliğine konuk olacaklar.

Room2:

150 kişilik kapasitesi ile gece boyunca katılımcılara alternatif bir sound oluşturan Room 2’de; geceye özel hazırlanacak olan bir audio&visual şov, Avrupa dans müziği sahnesinde büyük yankı uyandırmış olan Sarp Yılmaz ve Selanik merkezli Prism müzik kolektifinden Stoz’un live performansına eşlik edecek.

Room 3:

Room 3; katılımcılara sabah 05.00 itibari ile sohbet edebilecekleri, rahat, geceye ayak uyduran keyifli bir ortamda Petra Roasting Coffee kahveleri, JUS Detox ürünleri, heykel/fotoğraf ve video enstallasyonlarına, ve etkinliğe dahil olan markalar ile deneyim odalarına ev sahipliği yapıyor.

Room 4:

Katılımcılarına kendilerini evlerindeymiş gibi hissettirecek rahat bir ortam sunan Room 4,  geceye özel hazırlanan iç tasarımı ve ses sistemi ile LesIzmo:r, Otherside gibi önemli plak şirketlerinden ep’ler çıkaran Batu Güler ve Mutlu San’ın ortak projesi Bärtaub, underground sahnesinin en saygın plak şirketlerinden biri olan Nervmusic Records’un kurucusu Berlin merkezli Rus prodüktör ve dj Denis Kaznacheev, ve Moskova’nın en önemli gece kulüplerinden Arma17’nin uzun yıllar resident dj’lik görevini yürüten, Body Parts Records’ın kurucusu Ukrayna’lı prodüktör ve dj Olga Korol’u ağırlıyor.

Biraz da bu etkinliğin yapı taşı olan MAM hakkında bilgi edinelim!

MAM

Ağustos 2019’da kurulan Istanbul merkezli etkinlik, pazarlama ve müzik ajansı MAM; ortak tecrübe, değer ve hayallere sahip farklı alanlardaki çalışmalarını sürdüren sanatçı ve profesyonellerden oluşmaktadır. Uluslararası müzik ve sanat sahnesinde yerini almış bir çok bireyin desteklediği ilk etkinliğinde amacımız, tüm sentezleri içinde barındıran dinamik bir şehrin, uluslararası sanat dünyasında saygın bir yer edinmesine destek olmak ve istikrarlı bir kültürel alış-veriş’in yaratılmasına katkı sağlamak adına harekete geçmektir.

Suma Han’ın 4 katına yayılan bu etkinlikte yerini hemen ayır!

Etkinlik bilet fiyatı 80 TL, PartyMag’e 4 coin.

“Look Ma, No Hands” gibi sıradışı etkinliklerden haberdar olmak ve etkinliklere avantajlı girerek daha az harcayıp daha fazla eğlenmek istiyorsan şimdi PartyMag indir!

PartyMag Nedir?

%70’e varan indirimlerle katıl, ücretsiz içeceklere ve ayrıcalıklara sahip ol!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

25TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

 

10 Ocak Tube & Berger
Önceki Yazı

Coincidence 2020'yi House Müziğin Temsilcileri Tube &Berger ile Açıyor

Sonraki Yazı

Yeni Dünya'yı Sorgulatan 5 Şarkı