EVENTSMAGAZINE

Yılın Son Ayına Giriyoruz Kemerleri Bağlayın!

Şu son dönemdir sırtınızdan inmek bilmeyen yükler artık müsait bir yerlerde inmeye hazır olsunlar çünkü çok eğlenceli bir Aralık ayı sizi bekliyor. Yılın son ayında düzenlenecek olan birçok etkinlik var ve bu yılı doya doya eğlenerek geçirdim diyebilmek için son şansınız. Daha fazla uzatmadan 6 – 8 Aralık Haftanın Popüler Etkinlikleri ‘ni sizin için sıralamak istiyorum!

Yüzyüzeyken Konuşuruz @IF BEŞİKTAŞ

3. Yeni akımının sevilen gruplarından Yüzyüzeyken konuşuruz 6 Aralık Cuma gecesi If Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL.

Chaim @ SUMA HAN

Bu hafta sonu Tel Avivli DJ ve prodüktör Chaim, Crib sunumuyla 7 Aralık Cumartesi gecesi Han’da olacak. Etnik esintileriyle etrafınızı saran DJ ile geceye eşlik edecek isimler Avangart Tabldot ve Menachem 26.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL, Partymag’e 3 Coin.

Britta Urnald @ KASTEL

Üzerinizdeki tüm haftanın hatta haftaların yorgunluğunu atabileceğiniz ritmik bir gece 7 Aralık’da Kastel’de organize ediliyor. Gece pisti hareketlendirecek isimler ise şöyle; Britta Arnold, Lilly & Kazan ve Uğur Çakır.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

The Birth Of Aliens: Reinier Zonneveld (Live) @ MODULE

Reinier Zonneveld’e 7 Aralık gecesi klasik müzik ile techno müziği birleştirdiği kendine özgü tarzını MODULE sahnesinde sergileyecek. Çok küçük yaşlarda müzikle tanışan sanatçı, kariyeri boyunca başarılı isimlerle çalışmıştır. 2017’de açtığı plak şirketiyle tamamen kendi tarzına odaklanarak yep yeni bir müzik elde etmiştir. Sanatçının setlerini kaçırmayın!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag’e 3 Coin.

Birlikte Güzel Sunar: Ben Fero @VW ARENA

Geçen seneden bu yana dur durak bilmeyen yükselişin sahibi Ben Fero, “Orman Kanunları” albümü ile Valswagen Arena’nın gerçek üstü sahnesinde Trap severlerle buluşacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL.

Santi & Tuğçe @ LOCO DE PERA

Santi & Tuğçe 7 Aralık’da Loco De Pera’da geceye elektronic müzik katacaklar. Loco De Pera’nın keyifli atmosferini hala keşfetmediyseniz daha fazla geç kalmayın.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 75 TL, Partymag ‘e 3 Coin.

Daha fazla etkinlik ve avantajlı eğlence için Partymag‘in en güncel halini keşfedin!

Önceki Yazı

Keşif Serisi: Setleriyle Yakan Adam Cüneyt Öztürk

Sonraki Yazı

İzmir Haftanın Etkinlikleri ile Müziğin ve Dansın Keyfini Çıkar