EVENTS

6 – 8 Eylül PartyMag ile Haftanın Popüler Etkinlikleri!

Sonbahar geldi çattı! Eylül ayına hızlı bir giriş yapmak istemez misiniz? 6 – 8 Eylül tarihleri arasındaki haftanın popüler etkinlikleri PartyMag ile burada!

Nina Kraviz İstanbul

Kendi akımını yaratarak her geçen gün gelişen bir müzikal evrene kapı açan Nina Kraviz, 6 Eylül’de İstanbul’u etkisi altına alacak! Sen de bu heyecan verici gecede yer almak ve Nina Kraviz’in hiçbiri birbirini tekrar etmeyen eşsiz setlerini dinlemek için biletler tükenmeden harekete geç!

Etkinlik bilet fiyatı 210 TL, PartyMag Premium’a 10 coin.

Istanbul Rooftop Festival 2019

Geplaatst door Istanbul Rooftop Festival op Vrijdag 2 augustus 2019

Bir sonbahar klasiği olan İstanbul Rooftop Festivali, heyecan verici müzik programları ve çeşitli aktiviteleri ile 7 Eylül Cumartesi günü İstanbul’un eşsiz teraslarında!

Tek bir bilet ile 15’e yakın mekanı deneyimleme fırsatı tanıyan festival, tarihi adadan Haliç’e uzanan eşsiz gün batımını leziz kokteyller ile harmanlayarak sana muhteşem bir deneyim sunacak!

Etkinlik bilet fiyatı 115 TL, PartyMag Premium’a 4 coin.

FreeUP Music Festival

Kendini özgür bırakmaya hazır mısın? Hem mükemmel bir eğlencenin parçası olmak hem de sosyal sorumluluğunu yerine getirmek istiyorsan doğru yerdesin! Festival alanında sürpriz çekilişler ve hediyeler de seni bekliyor olacak.

Etkinlik bilet fiyatı 100 TL, PartyMag Premium’a 2 coin.

Sarah Chang

Günümüzün en büyük kemancılarından biri olarak kabul edilen Sarah Chang 7 Eylül Cumartesi günü Aya İrini Müzesi’nde! İlk konserini 8 yaşında New York Filarmoni eşliğinde veren Sarah Chang’i dinleme fırsatını kaçırmamanı tavsiye ederiz!

Etkinlik bilet fiyatı 300 TL.

Yoksa sen hala Partymag Premium ‘lu değil misin? Daha fazla eğlenip daha az harcamak için ne bekliyorsun?

Önceki Yazı

PartyMag ile Yaza Veda! 29 Ağustos - 1 Eylül Popüler Etkinlikler Listesi

Sonraki Yazı

Elektronik Müziğin Dünü Bugünü ve Başrolde Ricardo Villalobos: Soap System Anlatıyor!