EVENTSMAGAZINEVENUE

Dünyaca Tanınmış Sanatçılar ile Doyasıya Dans Etmeye Hazır Mısınız?

Ocak ayında maruz kaldığımız bir çok etkinliğin etkisi geçmeden Şubat ayında da bomba gibi devam ediyoruz. 7 – 8 Şubat İstanbul ve İzmir Haftanın Etkinlikleri ile dünyaca tanınmış sanatçılarla bir araya gelip dans etmeye doyamayacağız!

İstanbul Etkinlikleri

Dreams Way Presents : Matthias Meyer @Suma Han

Yükselen orkestrasyon dokunuşları ve deep tribal house ritimlerine kadar uzanan tarzıyla Matthias Meyer, İstanbul’un ikonik mekanlarından Suma Han’da gerçekleşecek etkinlikte 7 Şubat gecesi bizlerle olacak. Cuma gecesi gerçekleşecek bu etkinlikte Alman DJ’ye Türkiye elektronik müzik piyasasının tanınmış ve tecrübeli isimlerinden Serkan Eles, Elif ve Semih Akay eşlik edecek.

Etkinlik bilet fiyatı 90 TL, PartyMaglilere %70 avantajlı 3 coin.

The Underground Enigma @Module

7 Şubat The Underground Enigma

7 Şubat The Underground Enigma

Bu haftaya damgasını vuracak bir etkinlik de bence The Underground Enigma. Peki Module’un HMH iş birliği ile gerçekleştireceği The Underground Enigma da kimleri dinliyor olacağız?

Çok yönlü müzik anlayışıyla Citizen Kain, 90 ların sert techno soundlarından esinlenen genç DJ ve Prodüktör Klangkuenstler, Hollanda elektronik müzik sahnesinin en eski ve kült isimlerinden Secret Cinema, Fransa’nın tanınmış DJ’lerinden Reno, Türkiye elektronik müzik sektörünün tanınmış ve tecrübeli DJ ve prodüktörlerinden Volkan Gündüz 7 Şubat gecesi Module kabininde olacak!

Etkinlik bilet fiyatı 120 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 3 coin.

Stavroz [live] Fired Up by Burn Energy Drink @Volkswagen Arena

Suma Productions ve RX İstanbul organizatörlüğünde “Sweet Union” ile tekrar bir araya geliyoruz. Dans türünde çığır açan Belçikalı ekip Stavroz, 8 Şubat gecesi Burn Energy Drink desteği ile Volkswagen Arena’da olacak.

Gecede bizleri Luca Musto, O/Y, Xique Xique ile bir görsel şölen de bekliyor. Bu etkinliği kaçırmamak için yerinizi şimdiden ayırtın.

Etkinlik bilet fiyatı 130 TL, PartyMaglilere %70 avantajlı  5 coin.

İzmir Etkinlikleri

Deniz Tekin – Koray Eski @Hamam Bizbize

Deniz Tekin - Koray Eski

Deniz Tekin – Koray Eski

Eğlencede son durak tanımayanlara büyük bir müjde de bizden o zaman! 7 Şubat gecesi bir araya gelerek, eşsiz bir performansı bizlere yaşatmak isteyen, Deniz Tekin ve Koray Eski Hamam Bizbize’de sahneyi yerinden oynatacak.

Siz de bu etkinliği kaçırmamalıyız diyorsanız PartyMag ile avantajlı girişleri kaçırmayın!

Etkinlik bilet fiyatı:  50 TL, PartyMaglilere %70 avantajlı 2 coin.

Mahmut Orhan – Sezer Uysal @İzmir Arena

Genç yaşında bir sürü başarıya imza atmış ve kendini dünyaya tanıtmış Türk DJ ve prodüktör Mahmut Orhan 8 Şubat’ta İzmir Arena’yı coşturmaya geliyor. Sena Şener ile birlikte yaptığı Feel parçası ile kendini dünyaya tanıtmayı başarmış ve ondan sonra hiç duraksamadan çalışmalarına devam etmiş bu genç DJ’ye unutulmayacak gecede Sezer Uysal, Batıkan Tanrıkulu ve Mehmet Furkan Karakaya eşlik edecek.

Etkinlik bilet fiyatı 110 TL, PartyMaglilere %70 avantajlı 4 coin. 

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Rast Bira Bahçesi
Önceki Yazı

Salı Günlerinde Cumartesi'yi Yaşatan Rast Artık PartyMag'de!

Bob Marley
Sonraki Yazı

Bob Marley Doğum Günü Partisi İçin Bosphoroots İle Bir Araya Geliyoruz