MAGAZINE

AFTER PARTY’LERİN 5 EĞLENCELİ PROFİLİ | PARTYMAG AFTER SERIES

After party’lerin 5 eğlenceli profili, Partymag After Series’de!

Gece hayatı denince akla ilk gelen şeylerden biri de olmazsa olmaz after party’ler…

Evlerde ya da gece saat 4:00’ten sonra açılan klüplerde gerçekleşen ve gece hayatının yadsınamaz bir parçası haline gelmiş bu partiler dünyanın her yanında müzik tutkunlarını esir alıyor..

Eğlencenin bitmediği, müziğin kısılmadığı ve günün geç saatlerine kadar devam eden bu partilerde peki kimler var?

DANS TUTKUNU

Partiye ilk girdiğinizde göze çarpan, enerjilerine hayran kaldığınız bu tür bulabileceği en dar alanda dahi dans edebilen insan. Saatin kaç olduğu ya da ne kadar uykusuz olduğu farketmez. Onun tek istediği zıplamak ve kendini müziğe bırakmaktır. Dikkat edin her an sizi de metrekaresine çekebilir!

after party

ODACI

Eğer evde ise bulabildiği en yakın odaya, klüpte ise tuvalete konumlanan bu arkadaşlar bulundukları ortamda her türlü muhabbete açıktırlar. Politika mı istiyorsun yoksa psikoloji mi? Onun için farketmez. Maksat adeta bir sempozyum yaratıp konuşmacı koltuğuna oturmasıdır. Zamanınız varsa mutlaka yanlarına bir uğrayın, duyacağınız muhabbetler sizi şaşırtacak.

after party

UYKU TULUMU

Bir koltuk kenarı, ücra bir köşe ya da ayakta… ”Neden geldin o zaman?” diye düşündüren ama biraz da hak verilen bir başka grup insan da partilerde mütemadiyen uyuyanlar. Arkada ki ağır bas ya da tekno müziğin hiç bir şekilde etki etmediği, adeta kuş tüyü yatakta yatıyorcasına derin rüya alemlerine dalan arkadaşlarınızı bırakın uyusunlar…

after party

KİM OLDUĞU MEÇHUL

Tam da başlık anlamıyla, kim olduğu belirsiz, kimsenin tanımadığı ve fısır fısır kimin arkadaşı olduğu tartışılan bu tipler genelde bir şekilde partiye sızmıştır. Tek başına bir köşede dans ederken ya da bedava içkilerden almaya çalışırken rastlayabilirsiniz. Çoğu zaman grup içinde birinin müdahelesiyle dışarı çıkarılan bu şahısları kimin getirdiği hep meçhul kalacaktır.

after party

OBSESİF KOMPÜLSİF

Aslında belki de partiye en çok yararı dokunan temizlik tutkunları sürekli ortalığı toplamaya uğraşır. Boş bulduğu her bardak, yerde gördüğü çöp ve özellikle dolu kül tablaları onun için adeta partiyi parti yapan elementlerdir. Mümkün olsa çamaşır yıkayıp asabilecek olan bu türdeki arkadaşlardan her partiye bir tane lazım!

after party

Peki, siz hangi profilsiniz?

Hikayelerinizi info@partymag.com‘a yazın, paylaşalım! Bekliyoruz :]

haftanın etkinlikleri
Önceki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 4 - 10 HAZİRAN | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Hangover Relief Oil Cocktail
Sonraki Yazı

HANGOVER RELIEF OIL COCKTAIL | SUNDAY DETOX