EVENTS

Ağustos’un İlk Haftası Partymag’le İndirimli Etkinlikler Yine Çok Renkli!

Yaz mevsiminin son kalesi Ağustos’u iyi değerlendirmek lazım. Yazı en kaliteli etkinliklerle sonlandırmak boynumuzun borcu diyor ve bu haftanın birbirinden heyecanlı etkinliklerini sizler için derliyoruz.

Partymag‘le %50’ye varan indirimli etkinlikler ile eğlenip, keyfinizi ikiye katlamayı unutmayın!

İstanbul İndirimli Etkinlikler

Zoe Garden | GUS GUS, Bussi, Konuralp

GusGus

5 Ağustos Cuma günü planlarınızı iptal edin, Dünyaca ünlü GUS GUS özel DJ setiyle unutulmaz bir geceye imza atacak. Dans pisti hitleriyle elektronik müzik fenomeni haline gelen sanatçı sizi 10 yaş genç hissettirecek! Bu haberle bile heyecanlandığınızı biliyoruz, Bussi ve Konuralp ile bu heyecanı ikiye katlıyoruz.

Kafes x Suma x Milo, JIMI JULES + MURAT UNCUOGLU + ALICAN

Jimi Jules Kafes

JIMI JULES İstanbul gecelerini hiç olmadığı kadar farklı hale getirmek için geliyor! Kafes x Suma x Milo sahnesini büyüleyici hale getirecek sanatçılar ve enerjisi yüksek dinleyicilerle her duyguyu en yüksek noktada yaşayın. 6 Ağustos Cumartesi gecesi İstanbul’da hayat Partymag ile daha hareketli.

Energizing | Wehbba, Alex Stein, Sasha Carassi

Energizing

Energizing Festival’in pre-event sahnesinde 6 Ağustos gecesinde sizlerle birlikte tamamlanacak muhteşem bir etkinlik var! Birbirinden farklı sanatçılar, dünyaca ünlü müzisyenlerle klasik notaları unutun. Farklı hisler deneyimlemek istiyorsanız bu etkinlik tam size göre!

Wehbba+Alex Stein ve Sasha Carassi dünyaca ünlü tarzlarıyla 2 büyük sahne ve 12 saat kesintisiz müziğe Dorock XL sahnesinde damgasını vuracak.

Doyasıya eğlenmek ve eğlenirken kar etmek için davetiyenizi Partymag üzerinden alın, sınırlı sayıda indirimli davetiyeleri kaçırmayın!

Lifepark İstanbul | Soundscape Festival

SoundScape

Cüneyt Çilingiroğlu, Gaia Ekho, Headwaters, Islandman, Jan Blomovist, Oceanvs Orientalis, Roman Kyn, Sabo, Saınte Vie ve The Blaze… Gördüğünüz isimler gerçek, 6-7 Ağustos mükemmel! Generic Music sunumuyla farklı müzik dalları birleşiyor ve Sound Scape İstanbul sahnesinde sizleri büyük bir coşkuyla karşılıyor. Spiritüel aktivitelerle kendi içinizde harika bir yolculuğa çıkacaksınız!

Hem eğlenmek hem de harika bir iki gün geçirmek için indirimli davetiyeleriniz Partymag’de!

Çeşme İndirimli Etkinlikler

Sommer Klein Alaçatı | JIMI JULES + Murat Uncuoglu + Alican + Jiwa

Jimi Jules Sommer Klein

JIMI JULES, müziğiyle ve sergilediği DJ performanslarıyla başarılı sahnelere imza atmaya devam ediyor. Sommer Klein sahnesinde 5 Ağustos Cuma günü Murat Uncuoğlu, Alican ve Jiwa’da yer alacak. Evet biliyoruz, farklı isimler ve hareketli bir gece sizi de şimdiden heyecanlandırdı.

Kloster x Suma Beach Alaçatı | SAINTE VIE, Gökberk, Emre Tunçel

Sainte Vie

SAINTE VIE’nin neo-Trance altyapılarıyla 2020 yılını yakalarken Gökberk ve Emre Tunçel enerjisiyle bütün gece bambaşka duygulara tanıklık edeceksiniz. Yoğun duygular yaşamak istiyor ve Alaçatı akşamlarının gerçek yüzüyle tanışmak istiyorsanız bu etkinlik tam size göre. Meksika doğumlu müzisyen SAINTE VIE, So Events sunumuyla 6 Ağustos Cumartesi Gecesi Kloster Alaçatı’da sizlerle, Partymag ile %50’ye varan indirimli davetiyenizi almayı unutmayın!

Fly-Inn Beach | Agents of Time

Agents of Time

Fly- Inn sahnesini Philipp Straub’un kendine özgü tarzıyla deneyimleyeceksiniz. Yaptığı şarkılarla tüm Dünya’da unutulmaz geceler yaşatan müzisyen, DJ performansı ile enerjinizi yükseltecek. Gün içinde çok yorgun olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Bu etkinliğin tüm her şeyi unutturacağına eminiz.

Partymag ile sınırlı sayıda, indirimli davetiyeni hemen al. Kapıda uzun sıralar beklemene gerek kalmasın!

Fırın Urban Deck
Önceki Yazı

YENİ KONSEPTİ URBAN DECK İLE FIRIN’DA DEVRİM VAR!

haftanın indirimli etkinlikleri
Sonraki Yazı

PARTYMAG İLE HAFTANIN İNDİRİMLİ ETKİNLİKLERİ