EVENTSMAGAZINEVENUE

Alice ile Beyaz Tavşanı Takip Et : PartyMag Harikalar Diyarı

Alice ile Beyaz Tavşanı Takip Et : PartyMag Harikalar Diyarı

Tavşan Deliği

Lewis Caroll’un unutulmaz eseri Alice Harikalar Diyarı’nda kitabında Alice, yaşadığı sıradan hayattan beyaz bir tavşanı takip ederek kurtulur ve kendisini bir harikalar diyarında bulur.Matrix felsefesinde yaşadığımız hayat bir kurmacadır. Matrix filmindeki Neo bilgisayarından aldığı tuhaf “ beyaz tavşanı takip et ” komutunu gördükten sonra kapısı çalar ve sırtında beyaz tavşan dövmesi olan kızı farkeder. Beyaz tavşanı takip et mesajını takip ederek konfor alanını terkeder ve bildiği dünyanın bir hayal ürünü olduğunu görür. Hayat sonsuz fırsatla dolu bir tecrübedir ve bu fırsatlar bazen biz farkında bile olmadan gözümüzün önünden geçip gider. Her zaman olmasa da bazen bu fırsatları takip etmek hayatımızda çok farklı bir pencere açabilir.

 

PartyMag ailesi olarak hayatın karmaşası, koşuşturmacası ve stresi içinden sizi çıkaracak bir sürprizimiz var. İşte PartyMag Harikalar Diyarı…

Matrix

8 Ağustos Cumartesi günü sizi gerçekler ve düşler arasındaki bir dünyaya, Harikalar Diyarı’nda bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyoruz. Neo gibi kırmızı hapı seçip Alice gibi beyaz tavşanı takip edeceğiz. Kadıköy ve Beşiktaş iskelelerinden yola çıkarak Büyükada’daki Dilburnu Tabiat Parkı’nda yaratacağımız ‘Partymag Harikalar Diyarı’nda sizlerle buluşacağız!

Konserler, sanat atölyeleri, piknik alanları, kokteyl workshopları, şarap tadım atölyeleri, kıyafetlerinizi geri dönüştürme şansı, yemek bölümleri ve çok daha fazlası Beyaz Tavşanı takip edenler için Partymag Harikalar Diyarı’nda olacak. Beyaz Tavşan’ı gördüğünüz vapura binerek direkt olarak Partymag Harikalar Diyarı’na gelebilecek ve etkinlik sonunda özel vapurlar ile tekrar Beşiktaş ve Kadıköy’e dönebileceksiniz. Vapur saatleri Partymag sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Birbirinden farklı müzik tecrübelerine tanıklık edip tavşan deliğinde harika bir gün geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Büyük Ada’da gerçekleşecek bu konsept etkinliğin “Line-Up”ı da oldukça iddialı.

İşte PartyMag Harikalar Diyarı line-up’ı…

Allen Hulsey, Batu Boris, Depart, Elif, Oceanvs Orientalis, Övet, Soul Grinders

PartyMag Harikalar Diyarı

Biletler için:

https://biletino.com/tr/e-9jt/partymag-harikalar-diyari/

Partymag Friends & Family Pass Card sahipleri için katılımı ücretsiz olacak bu keyifli etkinliğimizle ilgili detayları Biletino internet sitesinden, @partymagapp instagram hesabımızdan veya PartyMag uygulamasından edinebilirsiniz. Tavşan deliğinde yeni keşifler peşindeyken görüşmek üzere! Unutmayın kırmızı…

Önceki Yazı

Bayramda Alaçatı Ve İstanbul'un Popüler Etinlikleri

Sonraki Yazı

Alaçatı Sokaklarında Bir Gün ve Electronica 2020