EVENTSMAGAZINE

Alman House Cambazı Matthias Meyer Şubat’ta İstanbul’da!

2020’den etkinlik haberleri gelmeye devam ediyor, biz de Partymag olarak size en kısa sürede ulaştırıyoruz. Yılın ilk ayındaki etkinlikler başlamadan Şubat’ta da kaçırmamanız gereken isimlerden bir tanesi de Matthias Meyer.

Dreams Way Presents: Matthias Meyer

İstanbul’un ikonik mekanlarından Suma Han’da gerçekleşecek etkinlikte sahne alacak Matthias Meyer 7 Şubat Cuma gecesini akıllara kazımaya geliyor.

Watergate’in uzun yıllardır resident’i olan Matthias Meyer, Yakın zamanda   Watergate Records’dan piyasaya sürülen, Ryan Davise ile beraber yaptigi parcasi   “Hope” ile “Beatport Deep House” listesinde birinci sıraya kısa sürede yükseldi. Butch-Shahzrad parcasina yaptigi remix Pete Tong’un gözünden kaçmadı ve kendisine  BBC Radio’da yılın parçaları listesinde de yer buldu.

Matthias’ın kendi yaptığı parçaları az sayıda olsa da her biri Alman DJ’in prodüksiyon yeteneğini de kanıtlar nitelikte.”Reichanbach”, “Tout Va Bien”, “November Rain’ ” ve “Infinity” gibi parçaları, pek çok house DJ’nin decklerinde dönmeye devam ediyor.

Son dönemlerde Tobacco Dock, Liverpool Circus, Fabrik Madrid, Rex Paris, Cityfox New York,  Stereo Montreal ve D-Edge Brezilya’da performanslar sergiledi ve kariyeri boyunca sahne almadığı dünyaca ünlü etkinlik ve mekan kalmadı.

Yükselen orkestrasyon dokunuşları ve deep tribal house ritimlerine kadar uzanan tarzıyla Meyer, bu yıl da 7 Şubat gecesi bizi dans ettirmek için Suma Han’da olacak.

Cuma gecesi gerçekleşecek bu etkinlikte Alman DJ’ye Türkiye elektronik müzik piyasasının tanınmış ve tecrübeli isimleri eşlik edecek.

Serkan Eles ( 3000grad/Acker , Dreams Way )

2002 yılında gitarist olarak başladığı müzik kariyerini elektronik müziğe olan ilgisiyle birleştiren DJ/Prodüktör Serkan Eles , uluslararası platformlarda; içlerinde Acid Pauli, Armen Miran, Monolink, Be Svendsen ve daha birçok ismi çatısı altında barındıran 3000Grad/Acker Records, Pipe & Pochet , Lump Records , ArtVibes Music gibi başarılı plak şirketleri gibi 20 farklı plak şirketinden parçalar yayınladı. Dreams Way ve Eles Records plak şirketlerinin de yaratıcısı olan Eles’in yaptığı parçalar pek çok kendi kategorisinde beatport listelerinde hep üst sıralarda yer buldu. 10 yıldır başarılı bir şekilde DJ’lik kariyerini de sürdüren Serkan Eles Cuma gecesi Meyer’ı destekleyecek ekibin arasında. 

Elif ( Anjunadeep )

Türkiye’de uzun yıllardır performans sergileyen Elif kısa sürede seçkin bir DJ ve Prodüktör olmayı başardı. Deep house tınılarını, modern indie rock ve alternatif melodik türlerle ve psikedelik soundlar birleştiren Elif kendine özgü müzik yeteneklerini 7 Şubat gecesi sergileyecek.

Semih Akay

Son 10 yılda İstanbul’da iyi bir gece kulübüne gittiyseniz Semih Akay’ı çalarken görmeniz çok mümkün. Türkiye dışında Avrupa’da da iyi mekanlarda performans sergileyen Semih Akay 7 Şubat’ta bizi dans ettirecek isimler arasında.

Sınırlı sayıda biletin satışa sunulacağı bu özel etkinlikte yerinizi ayırmayı unutmayın!

Etkinlik bilet fiyatı 80 TL, PartyMag’e 3 coin.

PartyMag Nedir?

%70’e varan indirimlerle katıl, ücretsiz içeceklere ve ayrıcalıklara sahip ol!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Önceki Yazı

2020’de Dans Etmeye Devam Ediyoruz: Jeremy Olander

Sonraki Yazı

Kozmonot Pub Mahallenin Uzaylı Sakini Artık PartyMag'de!