EVENTS

AMSTERDAM’IN EN BÜYÜK MÜZİK VE TEKNOLOJİ ETKİNLİĞİ: AMSTERDAM DANCE EVENT

Yurt dışı festival serimizin bu bölümünde gerçekten çok büyük bir isim var. Amsterdam’ın en büyük müzik ve teknoloji etkinliği: Amsterdam Dance Event.

16 Ekim’de start verecek festival, müzik ve teknoloji alanında 5 gün boyunca Amsterdam’ın 140 farklı noktasında, 200 ayrı mekanda; 2500 sanatçı ve 600 konuşmacıya ev sahipliği yapacak.
Müzik ve teknolojiye dair her şeyin olduğu bu festivalde katılımcılar dilerlerse sadece müzik etkinliklerine ya da istedikleri workshop ve seminerlere ayrı ayrı bilet alabilecekler. Festivalin tüm imkanlarından faydalanmak isteyenler için de kombine biletler mevcut.
Nile

Nile

Tek problemi çok fazla eğlence seçeneği sunan bu festivalde elektronik müziğin her alanından yüzlerce isim performans sergileyecek. Festivalde sahne alacak tüm sanatçıları görmek için bu link’e göz atmanızı öneririm. Ben sizler için festivalin dikkat çeken isimlerine göz atabilmeniz adına ufak bir liste hazırlamak istedim fakat es geçilemeyecek çok fazla isim olduğu için en fazla bu kadar azaltabildim.

Line Up

ADAM BAYER
ADANA TWINS
ADRIATIQUE
ÂME
AMELIE LENS
ARTBAT
BEDUIN
BEN KLOCK
BORIS BREJCHA
CARL COX
CHARLOTTE DE WITTE
CLAPTONE
DAMIAN LAZARUS
DEBORAH DE LUCA
DIXON
HVOB
LEN FAKI
MACEO PLEX
MIND AGAINST
OLIVER KOLETZKI
RED AXES
RICHIE HAWTIN
SOLEE
STAVROZ
TALE OF US
VICTOR RUIZ
WORAKLS
Listeden anlaşılacağı gibi ADE’nin şakası yok. Bu isimleri tek bir etkinlikte dinleme imkanının yanında; festival, kendisini müzik ve teknoloji konularında daha güncel tutmak ve geliştirmek isteyenler için de pek çok eğitici etkinlik sunuyor. Konferans ve müzik etkinlikleri için bilet seçeneklerine buradan göz atabilirsiniz. Tek bir etkinlikte bütün sezonu kotarmak isteyenler için harika bir opsiyon olan Amsterdam Dance Event’i mutlaka gidilmesi gereken festivaller listenize ekleyin derim.
Önceki Yazı

13 - 15 Eylül PartyMag ile Haftanın Popüler Etkinlikleri

Sonraki Yazı

2019 SONAR ATHENS FESTIVAL 11 - 12 EKİM'DE ATİNA'YI SALLAYACAK!