VENUE

Asmalı Mescit’de Keyifli Zaman Geçirmenin Yeni Adresi: Loco de Pera

Bu mekan size tarihi yeniden yaşatacak. İçine girdiğiniz anda ruhunuzu kaplayan o eşsiz dokuyla beraber sevdiklerinizle güzel bir vakit geçirmeyi garanti eden Loco de Pera ’ya hoş geldiniz diyoruz.

Loco de Pera

Loco de Pera

200 yıllık tarihi Fransız Pasajı ‘’Passage de Petit Champs’’ binasında olmanın mutluluğunu birbirinden leziz yemeklerle ve ağız dolusu harflerle tavsiye edebileceğiniz, tadından garanti verebileceğiniz kokteylleri ile size kaliteli eğlence anlayışını sunan bir mekanda olmanızın keyfini doya doya yaşayın isterim. Mekanın kalp noktasında bulunan ve Loco de Pera’nın simgesi haline gelen oval barında arkadaşlarınızla keyifle sohbet ettiğiniz, sosyalleştiğiniz ve lezzetli kokteylleri yudumlarken eğlenceli bar şovlarınızı izleyebileceğiniz ve anlatmaya doyamayacağınız hikayeler çıkartacağınızdan eminim.

Loco de Pera

Loco de Pera

Koktely demişken, bu oval barda kendine özgü kokteyl menüsü sunan mekan çıtayı bir tık daha artırarak bizi tam kalbimizden vurmayı başarıyor 🙂 Aynı zamanda kokteyllerimizi yudumlarken her gece farklı bir DJ performansı ile keyfimize keyif katıyoruz.

Loco de Pera: “Pera’nın Delisi”

Asmalı Mescit’in tarihi yapısını kendilerine özgün mimarisiyle süsleyen, verdikleri hizmet ve sunumlarıyla gönülleri fetheden bu mekanın müdavimi olmamak elde değil gibi geldi bana. Pera’nın delisi ismi gerçekten de doğrucu bir öngörü gibi duruyor. Bize de bunu takdir etmek, verdikleri hizmetin karşılığını vermek düşüyor. Ben sanırım daha fazla dayanamayıp gidiyorum. Hoşçakalın..

Gitmeden önce ufak bir sürpriz yapmak isterim. Loco de Pera’nın artık PartyMag‘de olduğunu ve PartyMag üyelerine %20 indirim sağladığını söylersem sanırım yüzünüzde bir tebessüme sebep olabilirim 🙂

Partymag Premium’la eğlencenizin kalitesini arttırıp cebinizi rahatlatmak için hemen uygulamamızı indirin. Ücretsiz kokteyl içme, özel davetlere adınızı yazdırma ve etkinlik girişlerinde avantajlardan faydalanma fırsatını kaçırmayın!

Önceki Yazı

Kasım Ortası Ortaya Karışık Etkinlik: Mix Festival 2019

Sonraki Yazı

Dans Etmeden Duramayacağınız Popüler Etkinlikler