EVENTSVENUE

Bayramda Alaçatı Ve İstanbul’un Popüler Etinlikleri

  • Bayramda Alaçatı’nın Popüler Etkinlikleri

Bayramda Alaçatı ve İstanbul’un Popüler Etkinlikleri listemizle karşınızdayız. Yazın gelişiyle birlikte Alaçatı’ya kayan gece hayatı, bayramda da hızını kesmeden devam ediyor. Özellikle pandemi sonrasında gerçekleşecek ilk elektronik müzik festivali ile birlikte heyecan dorukta diyebiliriz.

 

31 Temmuz- 1-2 Ağustos Electronica Festival Çeşme 2020

Karşınızda önümüzdeki uzun hafta sonunda (bayramın 1. 2. ve 3. günleri), toplam 16 sanatçının performanslarıyla gerçekleştirilecek %100 Music presents Electronica Festival Çeşme 2020 programı! Pandemi sonrasında yapılacak olan ilk elektronik müzik festivali olan Electronica, yaza damgasını vuracak gibi gözüküyor.

 

1 Ağustos Cumartesi : OJO ALAÇATI – Elfenberg & Aslı Köse

Jafar , Gilgamesh , Sinere gibi hitlerle dünya listelerine giren İsveçli Duo ‘’ Elfenberg ‘’ Whoop Project’in sunu mu ile 1 Ağustos Bayramın 2. Günü OJO Alaçatıda ! Gecenin diğer sanatçısı ise türkiyenin önde gelen isimlerinden “ Aslı Köse ”olucak.

 

1 Ağustos Cumartesi : Madeo Beach Alaçatı – Denis Horvat & Charlie Can7

Bayramin 2. Günü 1 Ağustos Cumartesi Monkey Project organizasyonu uzun bir aradan sonra ” Denis Horvat “ ve “ Charlie Can7 “ ile 21:00 de Madeo Beach Alaçatı’da.

 

2 Ağustos Pazar : Madeo Beach Alaçatı – Mahmut Orhan – Band & Sezer Uysal & Lunar Plane & Deniz Cansen

Mahmut Orhan’ın yeni event serisi #soundofceiron 2 Ağustos Pazar günü Madeo Beach Alaçatı’da. Yaptığı ilk enstrümantal parçadan adını alan bu event serisi pandemi sebebiyle gerçekleşememişti. Şimdi tüm hızıyla dinleyicilerine müthiş bir gece yaşatmayı hedefliyor.

 

2 Ağustos Pazar : OJO ALAÇATI – Santiago Garcia & Tekin Tunc

Innervisions ekibi tarafından keşfedilen, hit parçalara yaptığı remixlerle Ame, Dixon, Black Coffee, Bedouin ve &ME gibi ünlü isimler ile aynı sahneyi paylaşıp, setlerinde de kendi parçalarına sıkça yer bulan Buenos Aires’li Prodüktör/DJ “ Santiago Garcia “ 2 Ağustos Bayramın 3. Günü OJO alaçatı kabininde olucak bu güzel gecede ünlü isme “ Tekin Tunc “eşlik edicek.

 

Bu yoğun Alaçatı etkinlik rehberinin sonuna geldik, herkese eğlenceli bayramlar diliyoruz!

 

Bayramda İstanbul’un Popüler Etkinlikleri

Şehirde kalmayı tercih edenler her bayramda olduğu gibi gerçekten şehri yaşıyor. Azalan kalabalıkta
eğlenmek de gezmek de bir başka oluyor. Şimdi de bu şehirle başbaşa kalanlar için öneriler gelsin;

1 Ağustos Fire & Sea: Boat Story

Hazırlanın “Fire & Sea: The Boat Story II” kapsamında denizi yakmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. 01.08.2020 Saat 17.00’da başlayacak bu mavi serüven Marmara’nın açıklarında yazılırken kabini ise; KAFES, MODULE, Tamirci, Koma gibi popüler mekanların ve Beatgate’in kurucusu DJ – prodüktör Volkan Gündüz, Barış Demirciz, Alicem Esmeray, Fu, Hande Tura, Orenda, Algın Özçelik, Emir Karademir ve Koray Güçkıran ateşe verecek. Yanan müziğin büyüsüne bir kez daha kapılacağımız bu özel günde sen de görkemli figürlerlerinle dansımıza eşlik et.

31 Temmuz – 2 Ağustos : SUMA & KAFES Bayram

Müzik birleştirir… Müzik iyileştirir…
Suma Beach ve Kafes aileleri, bu yaz tek çatıda bir araya geliyor…
Ve tatil de birlikte anlam kazanıyor.
31 Temmuz (Cuma) ve 1- 2 Ağustos (Cumartesi & Pazar) uzun hafta sonunda hayatı ve tüm güzelliklerini en iyi bildiğimiz şekilde kutlamak için yeniden yazlık vahamızda buluşuyoruz. Bayram birlikte güzel!
Önceki Yazı

İstanbul Ve İzmir'de Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri

Sonraki Yazı

Alice ile Beyaz Tavşanı Takip Et : PartyMag Harikalar Diyarı