MAGAZINEVENUE

Bayramda Çeşme’de Olacaklar İçin Kaçırılmayacak Etkinlikler

 Öne Çıkanlar

Sommer Klein

İstanbul’daki başarısını Çeşme sahillerine kadar taşıyan Klein, düzenlediği etkinliklerle yaza damgasını vurmayı başardı. Bayram boyunca da eğlenceye ara vermeden ziyaretçilerini dans etmekten bitap düşürmeye kararlı görünüyor. Sommer Klein Beach’e ise rezervasyon ile sınırlı sayıda giriş yapılmaktadır. Bayram boyunca gerçekleştireceği etkinliklerle büyük bir etki yaratacağı kesin.

12 Ağustos- Christian Löffler

Bu etkinliğin bilet fiyat 100 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

13 Ağustos – Tale Of Us

Bu etkinliğin bilet fiyat 200 ₺.

Before Sunset

Kumların üzerinde dans etmeyi seven bohem tarzın en güzel örneği olan Before Sunset Beach, 2019 yazı için yenilenen dekoru ve sanatçı havuzu ile hem yüzmek için gelenlere hem de eğlenmek isteyenlere unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu haftaya özel sizi karşılayacak etkinlikler şöyle olacak;

15 Ağustos – Armen Miran & Kermesse

Bu etkinliğe katılmak için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

18 Ağustos – Do Not Sit On The Furniture

Bu etkinliklere katılım rezervasyon ile gerçekleştirilir.

Fun Beach

Fun Beach içinde yer alan Bui Bar ve yeni inşa edilen Dome alanı ile yenilikçi yapısını Çeşme’de sergiliyor. Uzun yıllardır Çeşme’de değişmeyen mekanlardan biri olmasına rağmen, Fun Beach bu yaz da plaja gelenler için farklı aktiviteler sunmaya devam ediyor.

12 AĞUSTOS – Elektronica Festival

Electronica Festival yani Türkiye’nin en uzun soluklu elektronik müzik festivali bu sene de elektronik müziğin devlerini Türkiye’de ağırlayacak. Electronica Festival , 16. kez elektronik müzik severlere eşsiz deneyimler sunmaya hazırlanıyor.  Durmak bilmeden dans edebileceğiniz bu festival Fun Beach‘de sizi bekliyor olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 220 ₺, Partymag Premium’a 10 Coin.

Jolly Joker Alaçatı

17 AĞUSTOS – Ben Fero & Büyük Ev Abluka

Bayram tatilini uzatıp Çeşme’nin tadını sonuna kadar çıkaracaklar için önerimiz Ben Fero & Büyük Ev Ablukada etkinliği olacaktır. İki farklı tarzın bir araya geleceği geceyi deneyimlemek için tercih edebileceğiniz kaliteli bir etkinlik.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 113 ₺.

 

Keşfedilecek Yeni Mekanlar

 

Cove Aya Yorgi

Aya Yorgi’de yeni açılan ve kısa sürede sevilen mekanlardan biri olan Cove, muhteşem denizi, berrak suyu ve yumuşacık kumuyla şehir yükünü üstünüzden alıp götürüyor. Aya Yorgi koyunun güzelliğine karşı kayıtsız kalmayıp bayram tatiliniz için ziyaret etmek isteyeceğiniz bir yer.

 

Fly-Inn Beach

Fly Inn Beach ziyaretçileri  denizin, müziğin ve su sporlarının tadını kesintisiz çıkarabileceğiniz harika bir adres.

Boheme Beach

Before Sunset’in yanında yer alan mekan bu yaz Sunset partileri ile öne çıkmayı başardı. Bohem tarzını her anlamda benimseyişi Instagram postlarınız için güzel bir içerik sunuyor.

 

Çeşme ve İstanbul’da Partymag Premium avantajlarından faydalanarak,  yazın tadını daha az harcayıp daha çok eğlenerek çıkarabilirsiniz. Partymag Premium Nedir?

Önceki Yazı

EZKİZ KOZMİK RUHUNU GÖSTERMEYE GELİYOR

Sonraki Yazı

Festival ve Tatil Sonrası Karaciğer Detoksu