TASTING

BİR FESTİVALDE OLMAZSA OLMAZ DEDİĞİMİZ EŞYALAR

                   BİR FESTİVALDE OLMAZSA OLMAZ DEDİĞİMİZ EŞYALAR

Virüsün her geçen gün daha da azaldığını düşündükçe içimiz mutluluk doluyor değil mi? 😊 İlerleyen zamanlarda, yoğun önlemler aldığımız festivallerimiz de başlayacak. Evet biliyoruz, birbirimizi çok özledik <3

İşte tam da bu noktada, biletlerini aldın, kıyafetlerini hazırladın, kostümler tamam, her şey hazır. Peki başka ne lazım?

  • TEMİZLİK

Evet biz ne kadar önlem almış olsak da sen kendi önleminle gel. Maskeni, ıslak mendilini, peçeteni, el dezenfektanlarını yani kısaca temizlik malzemelerini unutma 😊 Sürekli ellerini yıka ve insanlarla çok fazla yakın temastan kaçın.

  • ÇADIR

Malum festivaller birkaç gün sürüyor. Alana geldin, güzelce eğlendin. Gecenin ilerleyen saatlerinde ya da sabaha karşı biraz yorgunluk çöktü. Ee dans et et yorulursun tabii 😀 Güzel bir uyku çekip uyanıp partiye devam etmek kadar güzel bir şey var mı? O hâlde çadırını sakın unutma! Eğer şişme yatağın olursa bir de daha ne olsun. Gideceğin yere göre yanına battaniye de alabilirsin. Bazı yerlerde geceler soğuk olabiliyor bizden söylemesi 😊

  • GÖZLÜK

Aman sakın ha güneş gözlüğünü unutma! Gözlerin ağrıdığı zaman kendini daha yorgun hissedersin ve sahilde güzel güneşi izleme fırsatını da kaçırabilirsin. Festival modasını da gözlüğünle yakalayabilirsin.

  • GÜNEŞ KREMİ, LIPSTICK, DEODORANT GİBİ KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ VE SİVRİSİNEK İLACI

Güneş kremi, partide hayat kurtarır (özellikle de deniz kenarıysa). Çünkü dansa kendimizi öyle bir kaptırıyoruz ki yandığımızın farkında olmuyoruz. Daha sonrasında acı çekmemek için güneş kremi şart. Dudaklarını unutma, dans ederken çok su kaybederiz, bundan ve sıcaktan dolayı dudaklarımız kurur bu yüzden dudak balmı yanında olsun. Deodorant müthiş bir icat güzel kokmak güzeldir 😊 Sivrisineklerle başın dertteyse ilaç almayı unutma ama tabii ki biz hiçbir canlıya zarar gelmesini istemeyiz..

  • POWERBANK

En sevdiğin Dj sahnede mükemmel eğleniyorsun ve bu anı ölümsüzleştirmek istiyorsun. Bir de baktın şarjın bitti. Elbette böyle bir şeyi kimse istemez. Powerbank imdadına yetişecektir.

  • BONUS: ŞEMSİYE

Hava koşullarına bakarak evden çıkmayı unutma. Havaya göre biz festival için önlemler alsak da hava yağmurluysa sen şemsiyeni yanından ayırma 😊

 

Önceki Yazı

Yeni Normal'de Çeşme-Alaçatı Yaz Sezonu Havadisleri

Sonraki Yazı

DJ VE PRODÜKTÖR EMİR KAYNAK YENİ EP'Sİ ''LONELY STAR'' İLE TEKRAR KARŞIMIZDA