EVENTSMAGAZINE

11-13 Ekim İstanbul ve İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri

Bu hafta sonu Beşiktaş sokaklarında bol sanat olacak, geçerken Beşiktaş’a uğramak için daha iyi bir neden olamaz. Bu hafta sonu İzmirliler de dur durak bilmeyen eğlencelerine maskeli baloyla devam edecekler. İstanbul ve İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri detaylar yazının devamında. Evet evet tam aşağıda! 😉

İSTANBUL

İCAF Urban Art Projesi

İCAF Urban Art Projesi

İCAF Urban Art Projesi

Bu yıl 11 Ekim’de “Urban Art” projesi ile İstanbul – Berlin kardeş şehri 30. yıl kutlamaları kapsamında Beşiktaş Belediyesi’nin ev sahipliğinde ve Kendine Has desteğiyle gerçekleşecek olan etkinlikler. 11 Ekim’de Urban Art projesiyle Beşiktaş sokaklarında hayat bulacak. Etkinliğe yerli ve yabancı birçok sanatçı katılım sağlayacak. Denis Leo Hegic, Berlin’den Marina Zumi, TpT, Hundertzehn, Martin Krusche, İstanbul’dan Somon, Rakun, Max on Duty, Furkan Nuka Birgün, Ankara’dan Gökhan Tüfekçi namı diğer Kara Gözüktü Kaptan ve İzmir’den Cem Sonel Beşiktaş sokaklarında mural çalışmalar gerçekleştirmek üzere davet edilen sanatçılar arasında yer alıyor.

Etkinlik ücretsiz.

İstanbul Comics and Art Festival 2019

İstanbul Comics and Art Festival 2019

İstanbul Comics and Art Festival 2019

Dream Sales Machine tarafından üç yıldır düzenlenen ICAF, İstanbul – Berlin kardeş şehir etkinlikleri kapsamında, 12-13 Ekim’de ’Hayvan Gibi’’ mottosu ile Feriye, Ortaköy Yetimhanesi ve Kethüda Hamamı olmak üzere üç farklı mekanda hafta sonuna sanat katacak.

Etkinliğin bilet fiyatı 30 TL.

Sıla – Harbiye Cemil Topuz Sahnesi

Sıla

Sıla

Türk pop müziğinin sevilen sanatçılarından Sıla 11 Ekim’de Harbiye Cemil Topuz Sahnesinde olacak.  Taze müzik isteyenler için doğru bir adres.

Etkinliğin bilet fiyatı 100 TL.

İZMİR

Eat’emm All @ İzmir İnciraltı

Eat'em All

Eat’emm All

12 Ekim Cumartesi akşamı saat 18:00 itibariyle doyasıya yemek yemeye başlayabileceğiniz bir festival İzmir İnciraltı’nda sizleri bekliyor!

Sınırsız müzik ve sınırsız yeme-içme için yerini bir an önce ayır! Ve tabi ki aç gitmeyi unutma.🙂

Etkinliğin bilet fiyatı 174 TL, Partymag Premium’a 6 Coin (150 TL).

Masquerade @ Fuar Lunapark

Masquerade @ Fuar Lunapark

Masquerade @ Fuar Lunapark

Türkiye’nin en büyük eğlence parklarından biri olan Fuar Lunaparkta, 12 Ekim Cumartesi günü Kendine Has’ın katkılarıyla düzenlenecek olan maskeli balo İzmirlileri bekliyor.  13 saatlik kesintisiz müziğin sizi beklediği gecede performans şovları, dans gösterileri, ücretsiz turlar ve aktiviteler sizi eğlenceye doyuracak. Giriş de dağıtılacak olan maskelerinizi almayı unutmayın. Gizemli ve eğlenceli bir geceye hazır olun!

Etkinliğin bilet fiyatı 100 TL, 

Sen de Partymag Premium ‘lu olarak, etkinlik girişlerinde %70’e varan indirimlere sahip olabilirsin! Daha fazla eğlenip daha az harcamak için ne bekliyorsun?

Red Bull Müzik Festivali
Önceki Yazı

RED BULL Müzik Festivali İstanbul'da Son Düzlüğe Giriyor!

Reiner Zonneveld
Sonraki Yazı

7 Aralık'ta Reinier Zonneveld ile Uzaya Çıkıyoruz!