EVENTS

18 – 20 Ekim İstanbul ve İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri

18 – 20 Ekim İstanbul ve İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri ile karşınızdayız 🙂 Bu hafta programımız yoğun, hangisini tercih etsek karar veremiyoruz!

İstanbul

Crib Presents: David Mayer

David Mayer

David Mayer

Müziğe her zaman kalıpların dışında yaklaşan ve farklı müzik formlarını bir araya getirerek yeni sesler ortaya çıkaran David Mayer ile 18 Ekim Cuma gecesi Crib sunumuyla Suma Han’da buluşuyoruz!

Her ne kadar farklı soundları bir araya getirerek bizlere yeni deneyimler yaşatıyor olsa da parçalarında her zaman 4/4 beatlerden ve funk stilinden esintileri de yakalayabiliyoruz. Techno ile House müziği birleştirerek biraz da derinlik katıp ortaya muazzam parçalar çıkarırken dinleyicilerin dans ederek kendilerinden geçmelerine de ortam sağladığı bir kesin 🙂

Siz de bu etkinlikte yerinizi bir an önce ayırtın derim!

David Mayer Soundcloud

Etkinlik bilet fiyatı 70 TL, PartyMag Premium’a 2 coin(50 TL).

Re:Volt Presents: Kas:st

Volt Presents

Volt Presents

Tekno müzikte zihnin melodik yapısına ulaşmaya çalışan ve setlerinde hipnotik tatlara yer veren ikili Kas:st 18 Ekim’de RX İstanbul’da!

Karanlık bir yolculuğa çıkmak ve kendinize farklı bir deneyim yaşatmak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!

Kas:st Soundcloud

Etkinlik bilet fiyatı 80 TL, PartyMag Premium’a 2 coin (50 TL).

Kastel Grand Opening Weekend

Kastel Grand Opening Weekend

Kastel Grand Opening Weekend

Eski Kloster ve Ghetto, yeni vizyonu ve ismiyle 18 Ekim tarihinde yeniden açılıyor: Kastel!

Kendine has mimarisi ile Beyoğlu’nun tarihi binasında, köklü isimlerin konuk olacağı ve seçkin müziklere doyacağımız bu açılışta  18 Ekim Cuma günü Barış K, Memo Garan ve Kiwi ile 19 Ekim Cumartesi günü Ida Daugard, Enes Gül, MFY ve Enes Çakır ile birlikte olacağız.

Etkinlik ücretsiz.

Betoko

Betoko

Betoko

Çocukluğundan beri müziğin içinde olan Meksikalı DJ Betoko, 20 yaşında kendi stüdyosunun ve prodüksiyon şirketinin sahibiydi. Genç girişimci daha sonra Londra’ya taşınarak elektronik müziğe geçiş yaparak Wow Records’la çalışmaya başladı. Bir çok ünlü DJ’e mixlerinde yer veren Betoko’nun mix’leri reklam filmleri ve dizilerde kullanıldı.

Techno ve Deep House’un önemli temsilcilerinden de sayılan DJ Betoko dinamik performansı ile 19 Ekim Cumartesi gecesi RX Istanbul’ da!

Betoko Soundcloud

Etkinlik bilet fiyatı 80 TL, PartyMag Premium’a 2 coin(50 TL).

Truncate [Blueprint]

Truncate

Truncate

Türkiye’de daha önce hiç sahne almamış bir isim: Truncate, 19 Ekim’de Jeton Records ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde! Kendine has ritimleri ile kısa zamanda dikkat çekerek, en prestijli prodüktörlerden biri haline geldi.

Çoğu zaman Amerika’da çaldığı ve yoğun bir programa sahip olduğu için belki de uzun bir süre yaşayamacağınız bir geceye şahit olacaksınız 🙂

Truncate Soundcloud

Etkinlik bilet fiyatı 80 TL, PartyMag Premium’a 2 coin (50 TL).

29. Akbank Caz Festivali

Türkiye’nin en köklü müzik etkinliklerinden biri olan Akbank Caz Festivali , 29. yılında da tüm şehri etkisi altına almaya hazırlanıyor. Detaylı bilgi için 29. Akbank Caz Festivali yazımızı okuyabilirsiniz 🙂

İzmir

Çıkışta Buluşuruz

Çıkışta Buluşuruz

Çıkışta Buluşuruz

Çıkışta Buluşuruz Festivali, önce konser sonra after party konsepti ile 19 ekim’de İzmir Arena’da!

Müziğin, kültürün, sanatın ve aşkın birleşerek özgürleştiği bu festivalde yok yok. Festivalde Ben Fero, Anıl Piyancı, Tezgah, Tobacco and Roughbelt (Ongun Tütüncü & Murat Viia Live) Berkman, Ege Kalkan ve Deniz Kabu sahne alacak. Bir festivalden daha fazlası olan bu etkinlikte eğlenceli workshoplarda yer alacak.

Etkinlik biletlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Sen de Partymag Premium ‘lu olarak, etkinlik girişlerinde %70’e varan indirimlere sahip olabilirsin! Daha fazla eğlenip daha az harcamak için ne bekliyorsun?

Akbank Caz Festivali
Önceki Yazı

İstanbul 29. Kez Caz Haline Bürünüyor: Akbank Caz Festivali

Sonraki Yazı

23-26 Ekim İstanbul ve İzmir Popüler Etkinlikleri