EVENTSMAGAZINE

26-30 HAZİRAN HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ

26- 30 Haziran’da, İstanbul ve İzmir’de kesintisiz eğlencenin var olduğu bir hafta sonu!

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

Fake Society on the Beach w/ Cap + Cem Ozden

Yoğun bir İstanbul sezonunun ardından yine kaçmak için tek adresiniz istanbul’un serin sularıysa Plaj Silver iyi bir adres olacaktır.
Bir süredir Romanya müzik sahnesinde dikkat çekici bir figür haline gelen Cap; Sunwaves, Mioritmic, Guesthouse, Fabric, Gazgolder vb. gibi önde gelen festivallerde / kulüplerde sürekli olarak dans figürlerine yön verdirmektedir.
Cem Özden’in de eşlik edeceği etkinliği kaçırmamalısınız!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

Get Closer to Cistern Memories

Get Closer to Cistern Memories

Geplaatst door Generic Music op Dinsdag 25 juni 2019

1700 yıllık tarihi dokusuyla büyüleyen Binbirdirek Sarnıcı’nda 29 Haziran Cumartesi günü ikinci kez Get Closer, tarihin gizemine sarılıp dans etmenin keyfini yaşayabileceğiniz mükemmel bir etkinlik sunuyor. Serinin 15. etkinliği Get Closer to Cistern Memories’te performans sergileyecek isimler;
Satori, Islandman,  Omerar Nanda, Aslı Köse, Alem-i Adastra ve Özgür Bay. Zamanın içinde suyun dibinde kendi dalgalarınızla  İstanbul’u sallayabilirsiniz!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 180 TL, Partymag Premium’a 9 Coin.

JÖTE SOSYETE – minimüzikhol

Pride ateşinin Cihangir Minimüzikhol’de yakılacağı gece de dünyaya farklı açıdan bakmak isteyenler için mükemmel bir etkinlik! Partinin konsepti İstanbul-Tel Aviv! 250.000’den fazla kişinin katılımıyla sokaklarının inlediği Tel Aviv, dünyanın en büyük Pride yürüyüşlerinden birine şahit oldu. Cihangir’in efsaneleşmiş kulübü Minimüzikhol’de!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 30 TL , Partymag Premium’a 1 Coin.

KLEIN.Garten Wednesday

Klein Garten, tüm hafta boyunca kesintisiz eğlence sağlayan tek adres olsa gerek. İstanbul’da hafta içi eğlenmek, laflamak ve şehirden kaçmış hissini ruhunuza sarabilirsiniz. Birbirinden güzel etkinliklerle karşılaşabileceğiniz mekanda bu haftanın önerisi 26 Haziran akşamı gerçekleşecek olan WHOMADEWHO (Hybrid), MAGA,Can Başeğmez ve Macellann’ın sahnede olacağı etkinliktir. İyi eğlenceler!

Bu etkinliğe sadece davetliler katılabilir, Partymag Premium’a 0 Coin.

İZMİR ETKİNLİKLERİ

KRUZ Alaçatı – Andy Bros

Dynamic Music’in yetenekli üyelerinden ANDY BROS, 29 Haziran Cumartesi günü KRUZ Alaçatı’da başkalarının rüyalarındakileri dans ettirecek. Progressiv Deep House’tan Techno’ya kadar geniş bir yelpazeye sahip İtalyalı Producer/Dj kesintisiz bir yaz eğlencesi vaat ediyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

Night of Sunset Sessions & After Parties

28 Haziran’dan 30 Haziran’a kadar kesintisiz eğlence yazın en sıcak halinde etrafınızı saracak! Kurtulmak için yapmanız gereken biraz daha eğlenip dans etmek. Bu süreçte size eşlik edecek müthiş sanatçılar ve Sommer Klein’in harika ortamı eğlenceyi ikiye katlayacak nitelikte!

28 Haziran: 17:00 – 23:00 ‘Sunset Session’ Guy Gerber + WhoMadeWho hybrid + Unders + Orkun Bozdemir + Saruu

29 Haziran: 17:00 – 23:00 ‘Sunset Session’ Agents Of Time DJ set + Mathame + Space Motion + Charlie Can7

30 Haziran: 17:00 – 23:00 ‘Sunset Session’ Lehar + Musumeci + Alican.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

Before Sunset Beach-Sunset Sundays

Satori ve Ali Kuru 30 Haziran gecesi Befor Sunset’de İzmirlilere keyifli bir gece yaşatmak için sahneye çıkacak.

Bu etkinliğe katılmak için rezervasyon yaptırmalısınız.

Tabiki etkinlikler bununla sınırlı değil! Hemen Partymag App‘i indirip tarzınıza özel etkinliklerde dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Bununla yetinmeyip Partymag Premium ile eğlencenin en ayrıcalıklı halini keşfedebilirsiniz. 😉

Önceki Yazı

One Love Festival 15 Yaşında!

Sonraki Yazı

HIGH GARDEN: Yedi Krallığın Yüksek Bahçesi