EVENTSMAGAZINE

29 Mayıs – 2 Haziran’ın En Popüler Etkinlikleri

İstanbul ve İzmir’in en popüler etkinliklerine rehber olmak adına 29 Mayıs -2 Haziran tarihleri arasındaki etkinlikleri sizin için sıraladık!

İSTANBUL

Ilario Alicante & Ugur Project

Ilario Alicante, ilk albümü Time Warp ile daha 15 yaşında başarı rekoru kırdı.  Cocoon Recordings, Cecille Records, SCI + TEC Digital Audio ile çalışmalar yaparak ve Ibiza’nın aranan ismi oldu. Sezonun son RX gecesinde karşınızda olacak. 31 Mayıs gecesi gerçekleşecek olan bu etkinliğe Uğur Project ev sahipliği yapacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL , Partymag Premium’a 3 Kredi.

Plaj Silver Opening

Plaj Silver 2 Haziran Pazar günü kapılarını eğlenceye açıyor.  House ve tekno esintileriyle uzun yıllar Frankfurt’un yetenekli isimlerinden Gerd Janson, genç yaşına rağmen 3 albüm ve sayısız remixi dinleyiciye sunan DJ Damiano von Erckert ve farklı müzik tarzlarını sentezleyen Thomas Hammann Plaj Silver’da olacak

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium 2 Kredi. 

Harry Potter ve Ateş Kadehi™ in Concert

Üç Büyücü Turnuvası, Harry Potter ve Ateş Kadehi™ in Concert ile Hogwarts™’ta! Harry Potter büyüsü yüksek kaliteli dev ekranda yeniden canlanırken, Patrick Doyle’un unutulmaz besteleri canlı orkestra ile kalbinizin ritmine hız katacak bir deneyim sunuyor. Tüm Harry Potter severlerin orada olacağı müthiş gece 29 Mayıs’ta Zorlu PSM’de düzenlenecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL.

PSM Caz Festivali: Alan Parsons Live Project

Pink Floyd ve The Beatles’ın ses teknisyeni olan İngiliz müzisyen Alan Parsons, rock tarihinin en başarılı albümlerinin içindeki imzasıyla bugüne kadar çok sayıda prestijli ödüle adını yazdırdı. Müziğin sınırlarını zorlayan progressive “ses sihirbazı”, hafızalara kazınmış şarkılarıyla 31 Mayıs’da Zorlu PSM’de olacak!

Bu etkinliğe rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İZMİR

Lilith Sessions |1 Haziran 

Lilith Sessions, WHY SO SER!OUS sunumu ile 1 Haziran Cumartesi İzmir Kübana Gazinosu’nda yaza merhaba diyecek. Gün batımından sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek festival ile İzmirlilere sihirli bir gece yaşatacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi.

Friends And Family Opening

Friends and Family Opening

İzmir’in Klein’ı Sommer Klein, İzmir’e  getirdiği kaliteli ve özgün eğlence anlayışıyla 1 Haziran’da karşınızda olacak!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL.

Çok daha fazlası için şimdi Partymag’i indir, tarzını seç, tarzına göre eğlen!

Önceki Yazı

ILARIO ALICANTE RX ISTANBUL'DA!

Sonraki Yazı

Bu Yaz Çeşme'de en çok konuşulacak mekanlar