EVENTSMAGAZINE

En Karanlık Gecelerin En Popüler Etkinlikleri

Halloween, Ölüler Festivali vs. derken senenin en karanlık, en korkutucu ve bir o kadar da eğlenceli dönemine adım atmaktan kıvanç duyarım. Ürkütücü makyajınıza ve kostümünüze henüz karar verdiğiniz şu süreçte en popüler etkinlikleri aramakla tek tek yorulmayın diye sizin için biz sıraladık. – Lütfen bu sene bornoz giyip gelme ismini vermek istemediğim Partymagli! 😀 –

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

Black Mamba presents: Hallowen Night @ KASTEL

Black Mamba’nın ve Partymag katkılarıyla 31 Ekim’de Beyoğlu’nun en karanlık gecesi sizi bekliyor olacak. Kastel’de gerçekleşecek bu  özel gece için size Ali Efe Dinç, Alican Aykac, Taycan ve Burak Gul eşlik edecek!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL, Partymag Premium’a 1 Coin.

Oligark Halloween Party @ OLIGARK

İstanbul’un eşsiz manzarasına karşı gerçekleşecek olan konsept partilerin yeni ev sahibi Oligark İstanbul 31 Ekim gecesi sadece Guest List’tekileri ağırlayacağı gizemli bir partiyle bize merhaba diyecek.

Bu etkinliğin Guest List’ine adını yazdır.

Get Closer to Day of the Dead with/ NU + Oceanvs Orientalis @1001 DIREK SARNICI

Binbir Direk Sarnıcı’nı yuva edinen Get Closer ekibi yine mükemmel bir etkinlikle karşınızda olacak. NU, Oceanvs Orientalis ve  Headwaters’ın yer alacağı gece ismini Latin Amerikalıların geleneği olan ölüleri anmak için 31 Ekim – 2 Kasım tarihlerinde kutlanan Day of the Dead festivalinden alıyor. 2 Kasım’da sarnıçta ölülerle buluşmak için yerinizi hemen ayırtın!

Bu biletin fiyatı 180 TL.

DREPT X Re:Volt Presents: Pär Grindvik (Oldschool Techno Set) @RX

Techno müzikle 11 yaşında tanışan ve 20 yılı aşkın kariyeri boyunca yayınladığı sayısız parçalar ile günümüz Techno sanatçılarına öncülük etmeye devam eden Pär Grindvik, 2 Kasım’da RX Istanbul’da DREPT ve Re:Volt Kollektiv ile dinleyicinin aklını başından alacak.

Bu etkinliğin fiyatı 70 TL, Partymag Premium’a 1 Coin.

İZMİR ETKİNLİKLERİ

Halloween Party | Miyagi, Headwaters, Sinasi @HANGOUT CURE

 Hipnotic ve melodic soundlarıyla, Burning Man ve Fusion’un vazgeçilmezi olan Miyagi 1 Kasım gecesi Hangout Cure’da Cadılar Bayramı’nın en hipnotik gecesinde size dans pistinde kıvrak figürler sergiletecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium’a 1 Coin.

Jeton Label Night @ HANGOUT CURE

Türkiye’nin ilk techno müzik plak şirketi olan Jeton Records’un önemli isimlerinin yer alacağı gece 2 Kasım’da İzmir Hangout Cure’de olacak. Türkiye’nin önemli DJ’leri arasında yer alan Ferhat Albayrak, Uğur Project ve Alan Cutt 2 uluslar arası büyük etkinliklerde kanıtladıkları başarılarını 2 Kasım gecesi İzmirlilere sunacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 40 TL, Partymag Premium’a 1 Coin.

Halloween Special Night @Högre / Unten

Geplaatst door Högre / Unten op Dinsdag 29 oktober 2019

2 Kasım gecesinde bir başka Halloween partisi için Högre / Unten’de olacağız.  Arda Oz, Mert A, Vulgar ve Yeek Bounce performanslarıyla geceye heyecan katacaklar.

Etkinlik bilet fiyatı 40 TL.

Daha fazla etkinlik için Partymag App edinip, tarzınızı seçerek dilediğiniz etkinliğe premium ayrıcalıklarla katılabilirsiniz. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

Tavırlı ve Buruk Vokalleri ile Eli & Fur 2 Kasım'da %100 Studio'da!

Sonraki Yazı

Keşif Serisi: Niki Sadeki "Her Set Bir Yolculuktur" Diyor