EVENTSMAGAZINE

7 Aralık’ta Reinier Zonneveld ile Uzaya Çıkıyoruz!

Bu yıl kış etkinlikleri yaz etkinliklerini aratmıyor ve bunlardan bir tanesi 2019’un son düzlüğünde bizleri bekliyor. 7 Aralık gecesi Module’u Uzaylılar istila edecek ve istilayı genç müzik dehası Reinier Zonneveld yönetecek.


Kaçırılmaması gereken bu etkinlik öncesi sanatçı hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

Reiner Zonneveld

Müzikle henüz 3 yaşında tanışan Reiner, o yaşlarda piyano çalmayı öğreniyor. Çok zaman geçmeden kendi klasik müzik parçalarını bestelemeye ve piyano konserleri vermeye başlıyor.

Üniversite yıllarına kadar klasik müzikle ilgilenen genç yetenek, o dönemde katıldığı yeraltı rave’lerinde elektronik müzikle tanışıyor ve o andan itibaren okul harçlığının büyük bir kısmını müzik ekipmanlarına harcıyor.

Kısa sürede geliştirdiği prodüksiyon becerisi ile günümüzdeki başarısının ilk adımlarını atarken bir yandan da 2 yüksek lisans bitirmeyi ihmal etmiyor.

2015 yılı sonrası başarısı iyice ivme kazanan Reiner Zonneveld son 4 yılda Carl, Cox, Oliver Koletzki, Stir vor Talent, Richie Hawtin ve Moby gibi en büyük isimlerle iyi işlere imza attı. 2017 yılında kendi plak şirketi olan Filth On Acid’i kurdu ve sadece kendi istediği tarzlara odaklanmaya başladı. Klasik müzik altyapısı ve tekno tutkusu sanatçının müziğine fazlasıyla yansımış. Setlerinde deep melodik parçalardan, yeri sarsan tekno parçalar arasında ustaca geçiş yaparak dinleyenlere her seferinde eşsiz bir tecrübe yaşatmayı başarabiliyor.

Reinier Zonneveld

Reinier Zonneveld

Reinier Zonneveld Soundcloud

Reinier Zonneveld’e 7 Aralık gecesi henüz açıklanmamış sürpriz isimler de eşlik edecek. Müziğe kesinlikle doyacağımız bu gecenin biletleri burada satışta. 

PartyMag Premium üyeleri için etkinlik fiyatı 3 coin.

Etkinliğin tarihi yaklaştıkça fiyatların artabileceğini hatırlatır fazla vakit kaybetmeden yerinizi ayırtmanızı öneririz.

Sen de Partymag Premium ‘lu olarak, etkinlik girişlerinde %70’e varan indirimlere sahip olabilirsin! Daha fazla eğlenip daha az harcamak için ne bekliyorsun?

Önceki Yazı

11-13 Ekim İstanbul ve İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri

Akbank Caz Festivali
Sonraki Yazı

İstanbul 29. Kez Caz Haline Bürünüyor: Akbank Caz Festivali