VENUE

Ağustos Ayı Etkinlikleri Partymag ile En Özel Haliyle Geliyor

Ağustos ayına veda ederken teselliyi Partymag’te bulacaksın! Ağustos ayı etkinlikleri, hazır yazın son düzlüğüne girmişken seni kendine getirir, modunu da bi’ güzel kurtarır. Önce senin için derlediğimiz etkinliklerden kendine en uygun etkinliği seç, eğlenceye en fırsatlı biletler ile giriş yap!

Çeşme Ağustos Ayı Etkinlikleri

Fly Inn Beach I Jakuzi, Palmiyeler, Yangın

Jakuzi, Palmiyeler, Yangın

26 Ağustos’ta Fly Inn Beach’te olmak için çok sebebin var! Jakuzi ile ihtiyacınız olan gerçek müzik sizinle buluşurken, bu kaliteli anlara aynı zamanda Palmiyeler ve Yangın’ da eşlik edecek.

Bu Cuma sen de Partymag ile Fly Inn Beach’e yakışan bir giriş yapmak istiyorsan hemen biletini kap!

Kloster x Suma Beach Alaçatı & Ojo & Rakish I Beatgate presents: SOUNDPARK 2022

Beatgate presents: SOUNDPARK 2022

3 gün boyunca gerçek dünyayla bağlantının kesildiği ama canlı müziğin kesilmediği bir senaryo mümkün! 26-27-28 Ağustos tarihlerinde Beatgate sunumuyla gerçekleşecek SOUNDPARK 2022 ile yaza en unutulmayacak vedayı sen yap!

Dansın ve müziğin ön planda olduğu, hatta birbirini tamamladığı bu üç gün 60 sanatçı senin için bir araya geliyor. Bu atmosfer, tüm kış aklından çıkmayacak ve içini ısıtacak.

Partymag ile %50 indirimli biletler seni bekler! Bu şansı kaçırma.

Fly Inn Beach I Nic Fanciulli

Fly Inn Beach I Nic Fanciulli

Fly Inn Beach sahnesi ve ağustos ayı etkinlikleri, Nic Fanciulli’nin yetenekleri ile birlikte kutsanıyor! Cumartesi gecesi, kral nerede sorularının cevabına son noktayı Fly Inn Beach getiriyor. Aynı zamanda Bobby Shann, Furkan Kurt, Kerem Tekinalp & Doruk Guralp’ın eşlik ettiği bu gecede eğlence adeta yeniden tanımlanıyor.

Peki, sen bu geceye Partymag ile birlikte şahitlik etmek için hala bekliyor musun? Hiç yakıştıramadık, hemen uygulamayı indirerek en özel sürprizleri en avantajlı haliyle sen de deneyimle.

İstanbul Ağustos Ayı Etkinlikleri

Bulvar 216 I 216 Street Fest Summer Edition

Bulvar 216 I 216 Street Fest Summer Edition

Bir şeylerin başına ‘’sınırsız’’ kelimesi geldiğinde hayat nasıl olurdu hiç hayal ettin mi? 27-28 Ağustos’ta sınırsız yemek, müzik ve eğlencenin mümkün olduğu bir festival ile hayallerinin ötesine geçebilir ve hayatı bir süreliğine sınırsız şekilde yaşayabilirsin!

İstanbul, bu iki gün boyunca şehrin en eğlenceli gastronomi festivaline ev sahipliği yapacak sen de yerini kap; müzik ve eğlence ile ruhun, birbirinden güzel lezzetler ile karnın doysun!

Fırın I Wolfson

Fırın I Wolfson

Ağustos ayı etkinlikleri dendiğinde yaza damgasını vuran gecelere ev sahipliği yapmış Fırın, hemen akıllardaki yerini alıyor! Zaten Fırın’da kurallar bellidir; eğlencenin sonu olmaz ve Fırın’da olan Fırın’da kalır.

27 Ağustos’ta müziğe yön veren ve birçok sahnede kendini kanıtlamış Wolfson, en iddialı sahnelerinden birini Fırın’da sergileyerek sizler için yaza iddialı bir son yazacak! Aynı zamanda yalnız da olmayacak. Lokal sahnenin güçlü DJ prodüktörlerinden Extima plak şirketinin sahibi Mehmet Özbek de sahnedeki güçlü performansı ile sizlerin ruhuna müziğini işleyecek!

Hadi kendine bi’ güzellik yap, Partymag uygulamasını indirerek sen de bu muhteşem etkinliğe dâhil ol! 😉

Klein Phönix I BTN loves Kid Francescoli

Klein Phönix I BTN loves Kid Francescoli

Klein Phönix’te geçirdiğin her an, seni kendine getirir! Cumartesi gününe Fransız sanatçı Kid Francescoli’nin harika canlı grup performansı ile giriş yap, unutamayacağın anlar ile ağustos ayının büyüsü seni de sarmalasın.

Ruha işleyen naif ve masalsı tınılar, Kid Francescoli ile kalbinizin en derinlerine kadar inecek!

“BTN Loves’’ bu yazın en destansı gecesini sizler ile birlikte yazacak ve birbirinden iddialı isimler ile zirveye ulaşarak seni de içine çekecek. Tek yapman gereken cumartesi günkü planlarını iptal etmek!

Suma Han I ZIP

Suma Han I ZIP

Keyfin ve kahyası için güzel haberlerimiz var! 27 Ağustos cumartesi gecesi minimal sound’un en büyük ustalarından biri olan ZIP sahnenin tozunu dumana katacak.

“Grandmaster” lakaplı ZIP, özgün tınıları ile gecenin her anında eğlencenin pimini seninle birlikte çekecek. Bu kalitede bir eğlence ancak Suma Han gecelerinde mümkün olabilirdi!

ZIP ile ağustos ayı etkinlikleri en renkli haline büründü, yoksa sen daha hala etkinliğini seçmedin mi? Efsanevi bir ağustos vedası sensiz olmaz, unutma!

Haftanın Etkinlikleri
Önceki Yazı

Partymag ile Yerinde Duramayanlara Özel: Haftanın Etkinlikleri

Akyaka
Sonraki Yazı

El Capitan ile Keşfedelim: Akyaka’yı Akyaka Yapan Mekân Önerileri