FASHIONMAGAZINE

ALL MEGA PRESENTS: YENİ YIL EĞLENCESİ FURKAN KURT & KEREM TEKİNALP’İN RİTİMLERİ İLE BİRLEŞİYOR

ALL MEGA PRESENTS: YENİ YIL EĞLENCESİ FURKAN KURT & KEREM TEKİNALP’İN RİTİMLERİ İLE BİRLEŞİYOR

Kerem ile Furkan hazırladıkları sete All Mega için özel olarak yarattıkları bir parça ile başlıyorlar!  Bu özel akşamda ışıkları kapat, partiyi başlat ve ALL MEGA ile yeni yıl eğlencesine giden #KısayoluKeşfet

Elektronik müziğin Türkiye’deki öncülerinden elektronik dans müziği prodüktörü Furkan Kurt, ülkemizde öne çıkan etkinliklerde, festivallerde ve gece kulüplerindeki canlı performanslarıyla ve kendine özgü soundlarıyla hayran bırakarak oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahip. 2017 Burn Residency #1 numaralı ismi Furkan Kurt Carl Cox, Luciano, Nic Fanciulli, Joris Voorn gibi dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşmış ve bu isimlerle edindiği tecrübeyi müziğine yansıtmış bir isim.


Almanya, Fransa, Japonya, Bulgaristan ve İspanya’da birçok etkinlikte yer alan ve house & techno tarzıyla yer aldığı etkinliklerde produksiyonuna imza attığı parçaları dinleyicileriyle buluşturan Kerem Tekinalp, Amerika, Fransa, İspanya ve Türkiye gibi birçok farklı ülke radyolarında yer aldı, aynı zamanda Grammy ödülü adayı dj/prodüktör Mark Knight ile b2b sergilediği performansla uzun süredir elektronik müzik camiasında adından söz ettiriyor. Berlinist plak şirketi kurucularından Tekinalp Burn Residency 2018 finaline kalmış, elektronik müzik sektöründe kendini ispatlamış isimlerdendir.


ALL MEGA ile yeni yıl eğlencesine giden #KısayoluKeşfet’meye hazır mısın?

Türkiye’de elektronik müzik denilince akla ilk gelen isimlerden olan Furkan Kurt ve Kerem Tekinalp, All Mega platformu için, All Mega takipçilerinin bpm ve genre için verdikleri oylarla, yeni yılda eğlencenin ritmini artıracak 30 dakikalık bir performans sergiliyor.

Geride bıraktığımız 2021 yılında bizlere birbirinden özel içerikler sunan All Mega, yılbaşı gecesi de bizlere eşsiz bir eğlence sunuyor.
Hemen izle!

Aramıza katılmak ve güncel içerikleri keşfetmek için Instagram hesabını takip et!

Yeni yılda olduğun her yerde ALL MEGA seninle!
ALL MEGA ile yeni yıl eğlencesine giden #KısayoluKeşfet

Önceki Yazı

Yılbaşında İstanbul'da Öne Çıkan 5 Etkinlik

Sonraki Yazı

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ