EVENTSMAGAZINE

Âme ve BeeGee Fun Beach’in Dome Alanında!

Âme ve BeeGee Fun Beach’in Dome Alanında!

Kristian Beyer ve Frank Wiedemann’ın kurduğu Âme, 2001 yılında Almanya’da ortaya çıktı. Beyer ve Wiedemann House ve Tekno müzik tarzını benimseyerek dünyaya zihinlerindeki müziği aktardılar. Galaksinin seslerinden faydalanarak ortaya çıkardıkları melodilerle dinleyiciye, dünyaya farklı bakma olanağı sağlıyorlar.  Âme, neredeyse yirmi yıllık birlikteliklerine dört albüm sığdırmayı başardı. İkilinin birbirini tamamlayan güçlü ve deneyimli yapısı şahit olmak istenilecek cinsten.

Yenilikçi ve deneyimli  Âme 6 Temmuz’da elektronik müziği Fun Beach’de bulunan Dome alanına sığdıracak. Elektronik müzik severler için yeni bir deneyim fırsatı olacak olan Dome şimdiden Fun Beach’in ikonu oldu. Kesintisiz eğlence için 6 Temmuz gecesinde Birol Giray’da 30 seneyi aşan DJ’lik deneyimiyle sahnede olacak.

BeeGee, genellikle Berlin’in efsanesi “Kater Blau”, Köln’ün en iyi kulüplerinden “Heinz Gaul”, Paris “Garage “ ve Mykonos’un bölgede benzeri görülmemiş bohem mekanlarından “Alemagou”da performanslarıyla kitleleri etkiledi. Daft Punk, Jamiroquai, The Prodigy  ve daha fazlasını türk dinleyicilere ulaştırdı. Electronica Festival ve Chill-Out Festival organizasyonlarındaki etkisiyle uluslar arası anlamda da dikkat çekmeyi başardı. Emek Emre’de geceye müzik katacak isimlerden birisi.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 135 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.  

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

Eğlence Hayatı Partymag'le Daha Renkli!

Sonraki Yazı

Schweppes ile Yeni Keşiflere : CONCRET & RAFAEL CERATO