EVENTSMAGAZINE

ARTBAT, Alex Stein ve Shall Ocin, Majalis ile Bodrum’a Geliyor!

2021 Mayıs ayının elektronik müzik severler için büyük sürprizlerle geçmesi bekleniyor. Bu sürprizlere bir yenisini sosyal medyada ard arda paylaştığı isimler ile Majalis Festival imza attı. 27-30 Mayıs tarihleri arasında Kairaba Bodrum Imperial Hotel‘de gerçekleşecek festival ile ARTBAT, Alex Stein ve Shall Ocin Majalis ile Bodrum’a Geliyor!

Majalis Festival

Majalis Festival

Geçtiğimiz günlerde PartyMag ile Pandemi Sonrası Festival Rehberi blog yazımızda mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan festivalleri paylaşmıştık. Birbirinden farklı isimlerin yer alacağı festivallerden birisi de 27-30 Mayıs tarihleri arasında Kairaba Bodrum Imperial Hotel’de gerçekleşecek olan Majalis Festival. Bu festivali özel kılan şey ise uzun bir süre sonra ilk kez yabancı DJ’lere ev sahipliği edecek olması.

Kairaba Bodrum Imperial Hotel

Kairaba Bodrum Imperial Hotel

2020 yılında Amelie Lens, Charlotte De Witte, Maceo Plex, Kobosil gibi bir çok farklı ünlü DJ’in performansı Covid-19 önlemleri kapsamında iptal edilmiş ve 1 yılı aşkın süredir fiziki bir etkinlikte yabancı DJ’leri dinleme fırsatı edinememiştik. Haydi, uzun süre sonra ilk kez dünya çapında ünlü yabancı DJ’leri ağırlayacak olan Majalis Festival’e konuk olacak o isimlere biraz daha yakından bakalım!

ARTBAT

Tekno ve Melodik House tınıları ile kıtalar arası tüm sahnelerde yer alan Artbat, 27-30 Mayıs’ta Majalis Festival Ana sahnesinde! Müzikleri yalnızca listelerde değil dünyanın en büyük sahnelerinde de ses getiren Artbat, Beatport Melodik House & Tekno alanında dünya çapında en çok satan sanatçı konumunda.

Alex Stein

Techno müziğin önde gelen isimlerinden olan Brezilyalı sanatçı Alex Stein; kariyeri boyunca dünyanın pek çok noktasında performans sergiledi. Victor Ruiz,Vogue,Angelo Fracalanza, Re Dupre,Lucas Magalhaes ve Vintage Culture gibi ünlü prodüktörler ile çalışan Alex Stein dünyaca ünlü isimlerin seçkilerinde yer almasının ardından elektronik müzik sahnesinin vazgeçilmez sanatçılarından biri oldu.

Shall Ocin

Çocukluğundan itibaren müzik ve müzik aletleri ile iç içe olan Shall Ocin müzik yaşamına 80’lerin müziğine ve Funk’a düşkünlüğü ile başladı. O zamanlardan beri Culprit, Leftroom ve tabii ki artık ana bağlantısı haline gelen Ellum gibi plak şirketlerinde yayın yapan Shall Ocin; Maceo Plex, Danny Daze, Pachanga Boys ve Gardens of God ile birlikte elektronik müziğin en önemli labellarından Ellum’un kilit isimlerinden biri oldu.

Eğlence dünyası, etkinlikler, moda, tasarım, tadım aktiviteleri gibi bir çok farklı konuda içeriklere ulaşabileceğiniz PartyMag Magazine’den bu haftalık bu kadar. Çılgın festivallerle dolu Mayıs ayı için hazırlıklara şimdiden başlayın! Sağlıkla ve eğlenceyle kalın…

#İstanbulBirSahne
Önceki Yazı

#İstanbulBirSahne Projesi Şehri Dev Bir Açık Hava Sahnesine Dönüştürüyor

Exceptional Trips, Türkiye'nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!
Sonraki Yazı

Exceptıonal Trıps, Türkiye'nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!