EVENTSMAGAZINE

Beyond Snow Trip-Fest 18-21 Şubat’ta Erciyes’te!

Beyond Snow Trip-Fest 18-21 Şubat’ta Erciyes’te!

WR BeyondTrip-Fest serilerinin devam destinasyonunu Erciyes olarak duyurdu. Beyond Snow Trip-Fest ismi ile satışa açılan gezi katılımcılarını; kış ve kayak turizminin yanı sıra, doğa, kültür ve müzikle buluşturuyor.
Ski & Snowboard

Ski & Snowboard

Türkiye’nin dört bir köşesinde; doğayı müzikle buluşturarak alternatif lokasyonlarda alışılmadık deneyimler sunan WR Beyond, 25-30 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilen etkinlikleri profesyonel fotoğraf ve video kurguları ile kalıcı hale getiriyor. Etkinlikte yer alan aktiviteler geziden görüntüler ile harmanlanarak yolculuk deneyimini yaşatan bir videoya dönüştürülüyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen elektronik müzik şirketlerinden biri olan Rikodisco Youtube Kanalında yayına sunuluyor.
Gezilerin doğa ve müzik tutkunlarının yanı sıra sanatseverlerin de ilgisini çekmesi amaçlanıyor. Türkiye’nin en prestijli kültür-sanat yayını olan Artdog İstanbul gezilere sanat entegrasyonları ile dahil oluyor.
Kayseri Erciyes Dağı

Kayseri Erciyes Dağı

Bir sonraki durak, Beyond Snow Trip-Fest / Erciyes’te günler, Trip-Fest serilerinin her gezide devam ettirdiği karakteristik özelliği olan yoga&meditasyon ile başlıyor. Kayak&Board tutkunları için kayak takımı kiralanmasından sezon boyu geçerli olacak skipass’e kadar her detay özenle düşünülerek geziye dahil edilmiş.
Das 3917 Oteli

Das 3917 Oteli

Katılımcıların birlikte üretmenin tadına varması için gezilere ortak katkı etkinliği de ekleniyor. Erciyes’te profesyoneller eşliğinde gerçekleşecek olan kokteyl workshop etkinliğinde yapılan kokteyller yudumlanırken sosyalleşilmesi de amaçlanıyor. Gezi boyunca Kayseri’nin birbirinden lezzetli yöresel yemeklerinin de tadına varılıyor. Gün sonlarında yorgunluğu atmak üzere ateş başında toplanılıyor, barbekü lezzetlerinin tadı çıkarılıyor ve sıcak şaraplar yudumlanıyor.
Erciyes Dağı eteklerinde yaşayan ve kış mevsiminde ayrı bir güzelliğe bürünen yılkı atlarının doğada özgürce dörtnala koşuşuna tanık olmak da gezinin en ilgi çekici yanlarından biri.
 Yılkı Atları Seyri

Yılkı Atları Seyri

Deneyim edinerek gezmeyi ve keşfetmeyi odak alan trip-fest serileri her ay farklı bir lokasyonda özgün içeriklerle devam edecek.
Grill & Sıcak Şarap

Grill & Sıcak Şarap

Bir çok farklı içeriğe ulaşabileceğiniz PartyMag Magazine ile eğlence dünyasının nabzını tutmaya devam ediyoruz. Eğlence dünyası, tadım etkinlikleri, moda, tasarım gibi konularda daha fazla içerik için PartMag Magazine’i takip etmeye devam edin. Hayatın bütün renkleri sizlerle olsun…
Önceki Yazı

Hepimiz Bir Film Karakteri Miyiz ? "The Truman Show" Filmini İnceliyoruz...

PartyMag Kış Eğlence Rehberi
Sonraki Yazı

PartyMag Kış Eğlence Rehberi