EVENTSMAGAZINE

Çağrı Sertel’in Jazz Ritimleriyle Brunch’a Hazır Mısın?

Çağrı Sertel’in Jazz ritimleriyle Brunch’a hazır mısın?

Bu pazar, sizi ve sevdiklerinizi sıcacık evinizde 14.00’da brunch yapmaya davet ediyoruz. Dünyanın dört bir yanında birçok proje ve jazz festivalinde sahne alan bir besteci ve prodüktör olan Çağrı Sertel masanıza caz ritimleri katmak için PartyMag Youtube Kanalında olacak.

Pandemi sürecinde en çok özlediğimiz şey muhtemelen sosyalleşmek olmuştur, bu süreci motivasyonumuzu kaybetmeden atlatmak, gün gün kendimize birtakım hobiler edinmek, gelişime adamak için fırsata çevirmeliyiz diye düşüyoruz.

Pazar günlerinin ortak moodu olan smooth ortamı yakalamak için bizde Jazz It! Dedik. Özlenen brunch sohbetleri, ardından gelen kahve kokusuyla birlikte başlayıp durdurulamayan kahkahalar, ki durmasın.. Hasret kaldığımız bu sıcak ortamı bir nevi yanımızda hissetmek, motivasyonumuzu sağlam tutmak ortak paydamız.

Jazz it! Brunch!

Jazz it! Brunch!

Evin caz haline büründüğü, o eski duyguların, birlikteliklerin pekiştiği brunch için ufakta bir önerimiz olsun; Alın okumayı en sevdiğiniz kitabı bir elinize, açın rastgele bir sayfa, ortama bir neşe bırakın ve üzerine konuşun. Denemeye değer gibi duruyor, yada boşverin gitsin anın içinde kaybolalım.

Bu pazar, sizi ve sevdiklerinizi sıcacık evinizde 14.00’da brunch yapmaya davet ediyoruz.

Dünyanın dört bir yanında birçok proje ve jazz festivalinde sahne alan bir besteci ve prodüktör olan Çağrı Sertel masanıza cazz ritimleri katmak için PartyMag Youtube Kanalında olacak. Haydi onu tanıyalım!

Çağrı Sertel ile Jazz it!

Çağrı Sertel ile Jazz it!

Müzik hayatına 12 yaşında aldığı piyano dersleri ile başlayan Çağrı Sertel, güzel sanatlar lisesinde kendi şarkılarını yazmaya başladı. Üniversite döneminde caz müziğe giren sanatçı, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde bu alanda eğitimine devam etti. Bilgi Üniversitesi Piyano Bölümü’nde okuduğu yıllarda Aydın Esen, Ricky Ford, Donovan Mixon ve Can Kozlu ile çalıştı ve akımının temellerini oluşturdu. Jazz, R&B, pop, elektronik ve rock türlerindeki müziği ile dikkat çekiyor. Birçok projede ve birçok caz festivalinde sahne alıyor. Sanatçı aynı zamanda düzenleyici besteci ve yapımcı olarak kimliğiyle önemli çalışmalar yapmaktadır.

Bu pazar sabahı evinin o sıcacık ortamında arkadaşlarınla ve Çağrı Sertel’in muhtesem jazz ritimleriyle brunch yapmak için bir çevrimiçi brunch planla!

Çağrı Sertel

Çağrı Sertel

Çevrimiçi bir brunch nasıl planlanır:

  • Brunch’a davet etmek için arkadaşlarınızın bir listesini hazırlayın
  • İletişim için bir platform seçin
  • Çağrı Sertel’i dinlemek ve brunch sırasında arkadaşlarınızla aynı evde olduğunuzu hissetmek için PartyMag Youtube Kanalı’nı açın.
Fatih Yıldırım
Önceki Yazı

Partymag Yaratıcılarından Fatih Yıldırım ile Pandemi Sonrası Gece Hayatı

Sonraki Yazı

Mistik ve Etnik Tonlarla Turker ve Yeni EP'si Primal (Turker Remix)