EVENTSMAGAZINE

Cercle, Kapadokya Çekimlerinin Kamera Arkası Görüntülerini Yayınladı : Derek Türkiye’ye Övgü Yağdırdı!

Cercle, Kapadokya Çekimlerinin Kamera Arkası Görüntülerini Yayınladı : Derek Türkiye’ye Övgü Yağdırdı!

31 Ağustos’ta Türkiye’ye gelen ve Kapadokya’da bir sıcak hava balonunda “Ben Böhmer” ile müthiş bir performans kaydederek dünyada bir ilke imza atan “Cercle”, yaşanılanları kamera arkası görüntüleriyle YouTube’ta paylaştı. Sunucu Derek Barbolla, “Türkiye tarihi ve kültürüyle çok güzel bir ülke” ile başlayan övgüleri peş peşe sıraladı.

Sunucu Derek Barbolla

“Cercle Cappadocia”nın konuğu inanılmaz performansıyla Ben Böhmer oldu. Bu performans ne yazık ki pandemi sebebiyle seyirciye kapalı gerçekleştirilmiş olsa da, Türkiye’deki Ben Böhmer hayranlarının bir kısmı sabah 5’te sıcak hava balonunun etrafında bekliyordu. Kamera arkası görüntülerinden de anlaşıldığı gibi bir çok zorluğa rağmen çekilen bu olağanüstü videoda Kapadokya’daki işletmecilerin payı çok büyüktü. İlk kez Türkiye’de bir video yayınlayan ünlü YouTube kanalı için ise hiç bilmedikleri bir yerde böylesine bir performansı kaydetmiş olmak adeta bir mucizeydi.

Ekip Çekimler Sonrasında Kutlama Yaptı

1.7 milyon abonesi olan YouTube kanalı, 15 Ekim’de paylaştığı kamera arkası görüntüleriyle 31 Ağustos’ta gerçekleştirdikleri ” Cappadocia” çekimlerini andı. Sabah 5’ten itibaren başlayan çekimlerin sonrasında şampaya ve şarap eşliğinde kutlama yapan ekibin üyeleri Instagram’da paylaştığı gönderilerde performansın üzerinden 1 aydan uzun süre geçmesine rağmen hala etkisi altında kaldıklarını belirttiler.

“Cercle” Ekibi Kapadokya’da Akşam Yemeğinde

Yorucu günün ardından organizasyona yardımcı olan Türkiye ekibiyle akşam yemeği yiyen “Cercle”, hazırladığı “The Story Behind” videosunda Türkiye ile ilgili görüşlerini de belirtti. “Türkiye tarihi ve kültürüyle çok güzel bir ülke. Toprak yapısı muhteşem ve çok çeşitli; adeta sonsuz”. Türk insanının dışa dönük, arkadaş canlısı ve misafirperver yapısından bahseden sunucu Derek Barbolla, en inanılmaz bulduğu şeyin ise hiç bir şey bilmediği bir ülkede böylesine bir organizasyonu yürütebilmiş olmak olduğunu belirtiyor.

“Karşılaştığımız her insan dışa dönük ve kibardı”

Çekimlerin öncesinde paylaştığımız Dünyaca Ünlü YouTube Kanalı “Cercle” Türkiye’ye Geliyor! yazısına linke tıklayarak ulaşabilir, etkinlikle ve Kapadokya ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. https://partymag.org/blog/dunyaca-unlu-youtube-kanali-cercle-turkiyeye-geliyor

THE STORY BEHIND VIDEOSUNA LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ
 https://www.youtube.com/watch?v=9SSKZvmB36s&t=210s&ab_channel=Cercle

Gece hayatı, etkinlikler, elektronik müzik haberleri ve daha fazlası için “PartyMag Magazine”i takip etmeye devam edin!

Önceki Yazı

9-11 Ekim Haftanın Mekan ve Etkinlikleri

Sonraki Yazı

HALFMAG'in Dijital Dergi Lansmanına Ünlü DJ’ler Destek Oldu!