MAGAZINEVENUE

COVE : Aya Yorgi’nin Bebeği!

COVE !

Büyük harflerle yazıyorum çünkü yenilenmiş ve gençleşmiş muazzam bir mekan. Eski Babylon’un yerine açılan Cove, geçtiğimiz yıl #alwayssummer mottosunu benimseyerek festival tadında bir yaz sundu. Burada Aya Yorgi Koyu’nun doğal güzelliğine karşı bebek gibi şımartılıyor ve doğaya dahil oluyorsunuz.  Yapılan düzenlemelerle doğayı ve lüksü bir arada bulabildiğiniz harika bir adres. Cümleleri sıraladığım esnada yan sekmede İzmir uçak bileti fiyatlarına bakıyorum. Mekanı ziyaret etmek için nasıl heyecanlandım siz düşünün.

Harika anılar biriktirmek için Cove’a giriş ücreti 90₺, Partymag Premium’a ise 2 Coin. Güler yüzlü ekibi ve gerçekleştirdiği keyifli etkinlikleri Cove’u ziyaret etmek için bahaneler bulmanızı sağlayabilir. -Çünkü bende böyle bir etki yarattı.-

Cove, muhteşem denizi, berrak suyu ve yumuşacık kumuyla şehir yükünü üstünüzden alıp götürüyor. İskeleden denize girmeyi sevenler içinde denize doğru koşup atlayabilecekleri bir iskele mevcut. Bu hafta sonu ilki gerçekleşecek olan Always Fest’e de katılmanızı öneririm. Harika isimler ve sınırsız eğlence Aya Yorgi Koyu’nun berrak sularında buluşuyor.

Partymag Premium’la eğlencenizin kalitesini arttırıp cebinizi rahatlatmak için hemen Partymag Premium edinin. Ücretsiz kokteyl içme, özel davetlere adınızı yazdırma, etkinlik ve beach girişlerinde avantajlardan faydalanma fırsatını kaçırmayın.

Önceki Yazı

YAZIN EN “BÜYÜK” ETKİNLİĞİ GELİYOR: BIG BURN İSTANBUL

Sonraki Yazı

SONIC SWIM 2. SENESİNDE ÇEŞME'DE!