EVENTSMAGAZINE

Cyro Music and Art Festival 2019 Başlıyor

Bu yazın ilk festivali: Cyro Music and Art Festival 2019

Yaz mevsimi geldi, festival sezonu son sürat başladı. 1-4  Mayıs tarihlerinde ajandalarınızda yer açın çünkü bu yazın en sıra dışı festivali Cyro geliyor! Olympos’un muhteşem doğasında dört gün; deniz, kum, güneş, elektronik müzik ve sanatı bir araya getirerek mevsime bomba gibi düşmeye hazır. Cyro’da hangi dj’leri dinleyeceğiz gelin beraber bakalım:
Modern soundları retro tınılarla buluşturan Yunan ikili Dizharmonia, Alman tekno müziğinin enerjisi yüksek çocukları Teenage Mutants, oryantal ritimleri elektronik müzikle ustaca harmanlayan Sam Shure ve hem uluslararası hem yerel sahneden otuzdan fazla isim!

İstanbul, Ankara ve İzmir‘den kalkacak Cyro otobüsleriyle Olympos’un büyüleyici maviliğine doğru 30 Nisan gecesi yola çıkıyoruz.  Antalya’da, Olympos bölgesi Babylon Town yerleşkesinde gerçekleşecek olan Cyro Festival’de ilk gün havuz başında etnik müziklerle yol yorgunluğu atıldıktan sonra, 2 Mayıs günü tekno müzikle kırk sekiz saatlik dans maratonu başlayacak.
Yazın ve festivalin coşkusuyla geçecek dolu dolu iki gün! Dördüncü gün Antalya’nın nefis koylarını gezen teknede parti devam edecek. Son gece veda dansı yapılacak ve 5 Mayıs sabahı şehre dönüş zamanı.

Cyro Music and Art Festival

Cyro, yalnızca bir elektronik müzik festivali değil, yenilikçi bir festival deneyimi mottosuyla yola çıktı. Dört gün boyunca Babylon Town yerleşkesinde geçireceğiniz her sabah, yoga ile başlıyor. Cyro, uzman eğitmenlerin bulunduğu interaktif sanat atölyeleri ile katılımcıları seramik yapımı, maske dizaynı, yoga, yaratıcı drama gibi bir çok alanda uygulayarak öğrenmeye davet ederken, müzikseverler arasındaki etkileşimi artırmaya odaklanıyor. Doğa içinde doğa dostu bir festival olarak, festival alanındaki geri dönüşüme uygun atıkların doğaya yeniden kazandırıldığı re-cycle atölyesi bile var. Cyro’da sanatçıların çarpıcı canlı performanslarıyla karşılaşmak da mümkün olacak. Ateş şovları, graffiti uygulamaları, juggling gösterileri… Bu yaza damgasını vuracak, bizden söylemesi!

“Peki nerede kalacağız? ”  sorularına şöyle cevap vermek mümkün;
Anlaşmalı pansiyonlarda, bungalov veya çadır alanında konaklayabilirsiniz. Doğanın tadını çıkarabilirsiniz çeşitli seçeneklerle karşılaşabileceksiniz. Bungalov ve çadır alanlarında açık büfe kahvaltı mevcut olacaktır, konaklama alanı festival alanına 7-8 dakika uzaklıkta olduğundan sahile düzenli aralıklarla kalkacak servisler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için festival ekibiyle cyrofestival@gmail.com adresinden ya da 0531 981 92 39 no.lu irtibat numaraları aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Ulaşımınızı dilerseniz kendi aracınızla Antalya Olympos’ta bulunan Olympos Babylon Town’u rota göstererek veya İstanbul, İzmir ve Ankara’dan kalkacak olan otobüslerle gerçekleştirebilirsiniz.

YAZIN İLK FESTİVALİNE KATILMAK İÇİN TIKLA!

CYRO Müzik ve Sanat Festivali

Şehrin kasvetli havasından kaçıp, 5 gün boyunca Olympos’un doğasında ve festivalin renklerinde kaybolmaya sayılı günler kaldı. Birbirinden yaratıcı atölye deneyimleri, canlı performanslar ve rengarenk festival alanıyla seni bambaşka bir deneyim bekliyor. Bu serüvende bize katılmak istiyorsan hemen yerini ayırt.Unutma, Cyro Festival ancak seninle yapbozunu tamamlar.

Geplaatst door Cyro op Zaterdag 13 april 2019

Önceki Yazı

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 19-21 NİSAN

Sonraki Yazı

M MUSIC PRESENTS: Yeni Bir Festival Deneyimi Başlıyor!