EVENTS

Deetron 6 Nisan’da RX’de Olamayacak!

Tangun ve Emre Şenol RX’de, İstanbul gece hayatının eğlenmeyi bilen ve dans pistinin tozunu attıracak karakterlerini bekliyor!

Cumartesi gecesi RX ‘de sahne alcak olan Deetron, İstanbul uçuşunun iptali sebebiyle etkinliğe katılamayacak. Fakat TANGUN ve Emre Şenol tüm gece bizi eğlenceye doyuracak. Buna rağmen katılımda bulunmak istemeyen  bilet sahipleri, info@bugece.co’ya mail atarak bilet iptalini gerçekleştirebilir veya önümüzdeki haftalarda kullanmak üzere biletlerini tutabilir. Detaylı bilgiler yakında RX Istanbul’un sosyal medya kanallarımızdan paylaşılacaktır. Takipte kalın!

Tangun

Türkiye’nin underground dans müziği öncüsü Tangun,  elektronik, house,  Funk & Soul müzik tarzlarında yaptığı özgün müziğiyle ün kazandı. 1991 yılında İstanbul’un ilk yeraltı kulüplerinden “xtacy” den birinin yanında, 19 & 20, Maslak 2019 ve radyo 2019 gibi projelerle başından beri İstanbul’un underground yeraltı dans kültüründe önemli bir isim olmuştur. High End (1998), Crystal (2002), 11:11 (2009), Chunk (2011), On (2013) gibi efsanevi kulüplerin ve sayısız festivalinde yer almış İstanbul parti kültürünün gelişimine her zaman katkıda bulunmuştur.
Tangun; Gourme, Wrong, Sugar Cane, Devotion, Cocieve, For 2, Uhuru Beats, Funk Field and collobortions with names like hipp-e, Mazi Audio Soul Project, Asad Rizvi, Nathan Coles, dj Ali, Sean Dimtri gibi yerel ve uluslararası platformlarda sıkça yer almıştır.

 

Emre Şenol

2010 ‘da Chocolate’da Resident DJ olarak müziğe başlayan Emre Şenol, katıldığı özel eventler ve partilerdeki performansıyla dikkat çekmeyi başarmıştır. Emre Şenol Techno ve Tech House olarak müzik tarzını benimsemiştir. Birçok ünlü isimle aynı sahneyi paylaşıp, ünlü mekanlarda hem resident Dj çaldığı özel parçalarla insanların ilgisini çekmeye devam etmektedir.

 

6 Nisan Cumartesi Deetron, Tangun ve Emre Şenol RX’de sizi bekliyor olacak, o geceyi kaçırmayın!

Etkinliğin bilet fiyatı Bugece ‘de 60 TL,
Partymag Premium üyeleri ise 1 kredi karşılığında adını davetli listesine ekleyebilir.

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

3 Nisan Dünya Parti Günü Kutlu Olsun!

Sonraki Yazı

Radio Slave RX İstanbul'da!