EVENTS

DIXON 3 AĞUSTOS’TA ÇEŞME’DE!

DIXON

Dünyaca ünlü clubbing trendi ve parti organizasyonları ismi UBERHAUS Funbeach Club- Çeşme iş birliği ile sizi bekliyor. Türkiye’de kurulan özel  DOME mimarisi ile kendi tarzını oluşturan ve çok konuşulan Uberhaus etkinlik zincirinde 3 Ağustos gecesi Dixon var.

Elektronik müziğin öncü isimlerinden biri olan Dixon, birçok farklı tarza olan hakimiyeti ve ilham veren mix yeteneğiyle elektronik müzik akımını değiştiren isim olarak anılıyor. Dixon, 2013’den  2016’ya kadar olan süreçte Resident Advisor’ın “En İyi 100 Dj ” anketinde bir numaralı dj olmayı başarmıştır. Alman sanatçı elektronik müzik dünyasının öncü plak şirketlerinden biri olan Innervisions plak şirketinin de kurucusudur.

Dixon’un 90’lı yılların başlayan kariyeri onu üretmekle düzenlemek arasında bir yere konumlandırdı. Düzenli olarak bir mekanda çalabilmenin temelinde kendine sürekli yeni şeyler katmasını yatıyordu. Dixon öğrenmeye oldukça yatkın olan yapısı sayesinde çok daha fazla kişiye ulaştı. Uzun yıllar süren çalışmaları sonucunda sektörün en önemli isimlerinden biri olup yeni içerikler üretmeye başladı.

Bu etkinliği kaçırmamak için hemen yerini ayırt! Etkinliğin bilet fiyatı 134₺.

Daha fazlası için Partymag App edinin tarzınıza uygun etkinliklerde doya doya eğlenin!

Önceki Yazı

UNDERS + YOKOO SOMMER KLEIN ALAÇATI'DA!

Sonraki Yazı

24-28 TEMMUZ'UN EN POPÜLER ETKİNLİKLERİ