MAGAZINE

29 Nisan Dünya Dans Günü Kutlu Olsun

29 Nisan Dünya Dans Günü

Uluslararası Tiyatro Enstitüsü (ITI) ve UNESCO ortağı STK Uluslararası Dans Komitesi tarafından 1982 yılında tanıtılmıştır ve her yıl 29 Nisan’da kutlanmaktadır. Modern balenin yaratıcısı Jean-Georges Noverre’ nin doğum günü anısına ortaya çıkarılmıştır.

Her yıl bir koreograf veya dansçı World Dance Alliance ve ITI Uluslararası Dans Komitesi iş birliği ile Uluslararası Dans Günü kurucu kurumu tarafından seçilerek dünyadan bir mesajı sunar.

Uluslararası Dans Günü Mesajı’nın amacı, insanlara sonradan anlatılan ve onlara uğrunda ölebilecekleri kadar benimsetilen  engelleri aşmaktır. Dans aracılığıyla insanları bir araya getirerek, sanatın evrenselliği içinde varlıklarını ifade etmesini sağlamaktır. Eğlenmek ve eğlenceyi kutlamak için Dünya Dans Günü vardır.

Bu fikir, duyurulduğu andan itibaren pek çok dans topluluğu tarafından sahiplenildi.  Uluslararası Tiyatro Enstitüsü’ne bağlı olmayan etkinlikler de düzenlenmeye başladı. Dans toplulukları, dans stüdyoları, Dünya Dans Günü için performanslar sergiliyor pek çok özel etkinlik organize ediliyor.Herkesin ortak amacı daha fazla dans etmek ve dans tutkusunu tüm dünyayla paylaşmak.

Partymag’de aynı amaç doğrultusunda İstanbul ve İzmirliler daha fazla dans etsin diye Partymag Premium üyeliğinde %40 indirim yaptı!

 

DAHA FAZLA DANS İÇİN %40 İNDİRİM!

DAHA FAZLA DANS İÇİN %40 İNDİRİM!Dünya Dans Gününe özel Partymag Premium %40 indirimli! Kampanya 29 Nisan 23.59'a kadar geçerli olup 40 kişiyle sınırlıdır.İndirim kodu: gopremiumPartymag Premium'la Neler Yapılabilir?*İstanbul ve İzmir'deki popüler etkinliklere ücretsiz katılabilirsiniz.*Ücretsiz kokteyl içebilirsiniz.*Partymag etkinliklerinde Backstage'de yer alabilirsiniz.Daha fazlası için:https://partymag.org/tr/faq

Geplaatst door Partymag op Woensdag 24 april 2019

Partymag’in herkes doya doya dans etsin diye Dünya  Dans Gününe özel ilk 40 kişi %40 indirimden faydalanabilecekti. Fakat daha fazla kişi dans etsin diye 20 kişilik daha yer açıldı. 29 Nisan  23.59’a kadar olan süreçte o 20 kişiden biri olmak için; Partymag Premium paketini seç, “gopremium” indirim kodunu kullan ve Partymag Premium ayrıcalıklarından faydalan!

 

Partymag Premium ile neler yapabilirsiniz?  -Daha az harcayıp daha fazla dans edebilirsiniz.

Önceki Yazı

Hafta Sonu Etkinlikleri 26 - 28 Nisan

One Love Festival
Sonraki Yazı

One Love Festival geri döndü!