EVENTSMAGAZINE

Fake Society on the Beach – CAP + Cem Ozden

Fake Society on the Beach / Cap + Cem Ozden

Son dönemlerde Romanya’nın elektronik müzik sahnesinde en çok ilgi gören ismi CAP 30 Haziran’da Plaj Silver’da!

Sıradan bir müzik dinleyicisinin dinlemekle yetinemeyip üretmesiyle ortaya çıkan CAP, bazıları için umut kaynağı olabilecek nitelikte. Elektronik müziğe kendi zihinsel enerjisini katarak 2010 yılında sahneye kendi tarzını kattı. Cap’in, empati yeteneğinin yaptığı her müzikte görmek mümkün.  Oldschool House’tan Local Techno’ya kadar dinleyicinin duygularına onlar dans ettikçe yön veriyor.

Yaratıcı yapısı sayesinde kendine dünyanın en önemli elektronik müzik sahnelerinde yerbulan Cap, GuestHouse’tan Budapeşte’nin Space’ine, Ibiza Zoo Project, Ibiza Underground üzerinden Sunwaves’de  de çaldı. Bir çok başarılı dj ile aynı sahneyi paylaştı.

Cem Özden ise İstanbul ve Boston gibi şehirlerde bir çok parti düzenleyerek önemli deneyimler kazanan Cem Özden, Milano’ya taşınarak Fake Society’i başlattı. Groovy, deep-driven, fütüristik minimal müziği ile kendi klasiklerini bir arada lezzetli bir yemek gibi sunabiliyor.

17.02 Sound Bakery @ Dude, Milan

Was a pleasure to host such an amazing human being in my second home after December.Big up to East End Dubs for the top notch music as always and everybody being involved in this project. I see it getting bigger and bigger everyday and be sure to check Sound Bakery for the next guest that is just announced :)This weekend I am off to Darmstadt on Friday for Barac at Galerie Kurzweil pres. by Fake Society and Saturday for Imperial SkyHopper w/ DoubtingThomas, Randall M, Laurine & more in Berlin. Always love going to Germany.. see you on the dancefloor maybe 😉

Geplaatst door Cem Ozden op Maandag 19 februari 2018

Cem Özden, Milano’da Sound Bakery ile 2 yıldır her ay Romanya yeraltı müzik sahnesinin dönüm noktası olan sanatçıları dinleyicilerle buluşturmayı amaçlıyor. Oldukça genç olmasına rağmen Londra, Paris, Moskova, Bükreş, New York, Miami gibi şehirlerde müziğini dinleyicilerine sundu.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

#Schhh #Socialhour #schweppes

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

HIGH GARDEN: Yedi Krallığın Yüksek Bahçesi

Sonraki Yazı

Eğlence Hayatı Partymag'le Daha Renkli!