EVENTSMAGAZINE

Hafta Sonu Etkinlikleri 19-23 Haziran

Her şeyden önce acilen eğlenmeye ihtiyacı olanlar için İstanbul ve İzmir’de güzel önerilerimiz var!

İSTANBUL

Midsommar Festival 2019

Kuzey Avrupa’nın en köklü geleneklerinden, yazın gelişi olarak sembol olmuş Midsommar festivali ilk kez İstanbul’da. Kuzey’li esintilerini getirip doğanın en cömert, güneşin en parlak olduğu bu dönemde esecek olan Midsommar festivali, 22 Haziran Cumartesi şehrin merkezindeki kaçış noktası Küçükçifltik Park’ta.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 110 TL.

Exhale Istanbul with Amelie Lens

Belçika’nın durmaksızın dünyaya sunduğu yeni bir heyecan ve Mixmag tarafından 2018’in en iyi ikinci Dj’i seçilen Amelie Lens 21 Haziran’da son yıllarda dünyaya sunduğu en heyecan verici isimlerden olan ve ‘bir fenomen’ olarak tanımlandığı Mixmag tarafından 2018’in en iyi ikinci DJ’i seçilen Amelie Lens, 21 Haziran’da kendi imzasını taşıyan techno konseptli ‘Exhale’ turunu 21 Haziran’da İstanbul’a getiriyor!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 140TL.

Oscar And The Wolf

Artık Dünya’da herkesin ismini duymaya başladığı Belçika’nın dünyaya sunduğu indie pop grubu Oscar and the Wolf,  Burc Beach’in ev sahipliginde 22 Haziran Cumartesi Istanbul’lulara açlandırmaya geliyor! Oscar And The Wolf’un uzun süre unutulmayacak bu eşsiz müzik şöleninde sen de yerini ayırt!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 110 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.

Fransız Müzik Bayramı – Deluxe

Müzik tutkusu ufak yaşlarında başlamış 3 çocukluk arkadaşı tarafından kurulan Deluxe, kendine has müzik tarzları,bıyıkları ve farklı enstrümanlarını dinlemek isteyenler 22 Haziran’da Yapıkredi Bomontiada’ da olmayı unutmayın!

Bu etkinlik ücretsizdir.

Sumahan Presents: RG, O.BEE, AUDIO SPACE

Sumahan yine unutulmaz bir geceyle geliyor. RG, O.bee, Audio Space’in kabinde olacağı bu sıcak ve hareketli gecede sende yerini 21 Haziran Cuma günü için şimdiden hazırla.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 60 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

İZMİR

Oliver Koletzki, Niko Schwind

Her prodüksiyon ile akıl almayı düstur bilmiş, dinleyenleri kendine son hadde hayran etmeyi başarmış ve Oliver Koletzki ve Niko Schwin, 21 Haziran Cuma günü Sommer Klein Alaçatı sahnesinde dinleyenlerini yine eğlendirecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 100 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

Hello Summer-Sunset to Sunrise

Çeşme’nin parlayan yıldızı Fun Beach; altın renkli kumların, berrak, tertemiz Ege deniziyle birleştiği yerde yaz boyunca sınırsız eğlenceye davet ediyor! 22 Haziran’da Fun Beach’de selamlanacak olan yaz,  yaz gecelerinin ılık esintileriyle elektronik müziği ve eğlenceyi tüm Çeşme’ye yayacak. Kaçırmayın!

Bu etkinliğe katılım ücretsiz.

Partymag Premium abonelerine özel, ayrıcalıklı bir yaz Çeşme’de sizi bekliyor. Fun Beach, Fly-inn Beach, Paradiso Beach, Before Sunset Beach ve daha fazlasında Partymag Premium aboneleri avantajlı eğleniyorlar.
Deniz, kum, güneş, sınırsız müzik ve leziz kokteyller bu yaz Çeşme’de. Çeşme Partymag’de. Partymag Premium ile eğlencenin en ayrıcalıklı halini keşfedin!

 

Önceki Yazı

Hafta Sonu Etkinlikleri 12-16 Haziran

oscar-and-the-wolf_Partymag
Sonraki Yazı

Oscar And The Wolf İstanbul'da!