EVENTSMAGAZINE

Hafta Sonu Etkinlikleri 26 – 28 Nisan

Festivaller başladı!

 Havaların da ısınmasıyla başlayan festivaller ve açık havalara taşan etkinlikler ile yavaş yavaş Nisan ayını bitiriyoruz. Yazı biraz müzik, biraz sanat biraz da deneyim dolu etkinlikler ile karşılıyoruz.

Kendine Has Babylon Soundgarden 2019

Yapı Kredi bomontiada’yı festival ortamına çeviren Babylon Soundgarden, Pozitif deneyimi ve Kendine Has’ın katkılarıyla 27 Nisan Cumartesi günü şehre dönüyor. Bu sene ücretsiz gerçekleşecek festivalde; GUTS & Les Akaras de Scoville, Dubioza Kolektiv, Kaan Düzarat feat. İlhan Erşahin, Boogie Belgique, Ege Çubukçu, Hey! Douglas, Ah! Kosmos, Elektro Hafız, doubledecker, DearHead, BREK, Netam, MARCH, Zeynep Erbay, Gunesta, Uninvited Jazz Band, Radyo Babylon DJ’leri, DJ Style-ist sahne alacak.
Bu etkinlik herkese ücretsiz.

M Music Presentsmmusic_Partymag

M Music Presents ve It’s Chiller Time İstanbullulara yeni bir festival deneyimi şansı sunacak! Partapart ekibi ve sektörün gelişmesine katkı sağlayan It’s Chiller Time ile hayata geçen M Music Presents, 25-28 Nisan tarihleri arasında İstanbul’daki 8 mekanda bir çok etkinlik gerçekleştirecek. Kaliteli bir müzik endüstrisi için atılan bu adımda elektronik müzik sahnesinin bir çok önemli müzisyeni ve müzik sever bir araya gelecek.
Bu etkinliklerin fiyatlarını öğrenmek için tıklayın!

Birlikte Güzel: Altın Gün

Hollanda kökenli Türkçe saykedelik rock grubu Altın Gün, İstanbul’da 26/27/28 Nisan günlerinde üst üste sahne alıyor. Kendine has tarzı ile ön plana çıkan Altın Gün, Ezbere bildiğiniz 70’ler türküleri, ruhunu sakladığı modern bir makyajla, restorasyonu olarak karşınızda.
Bu etkinliğin bilet fiyatı 133 TL 

PSM Caz Festivali

Caz çatısı altında; blues, elektronik, world, funk, indie, klasik, pop ve rock müziğin heyecan verici renklerini buluşturan PSM Caz Festivali bu yıl 3. kez gerçekleşiyor. 25 Nisan’da başlayacak festivalin  beş haftalık programında;  unutulmayacak konserlerin yanı sıra konsept partiler, değerli konukların katılımıyla gerçekleştirilecek paneller, farklı konseptlerin işleneceği atölyeler ve film gösterimleri de yer alacak.
Bu etkinliğin bilet fiyatlarını öğrenemek için tıklayın!
Hafta sonunun öne çıkan etkinliklerine gitmek yerine Partymag mobil uygulamasını indirebilir, müzik tarzınıza göre etkinlik bularak dilediğiniz etkinliklere katılabilirsiniz. Premium Aboneliğin nasıl çalıştığını öğrenmek için tıkla!
Önceki Yazı

M MUSIC PRESENTS: Yeni Bir Festival Deneyimi Başlıyor!

Sonraki Yazı

29 Nisan Dünya Dans Günü Kutlu Olsun